Trwa ładowanie...

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz wspomina swój debiut na czerwonym dywanie

Share
"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz wspomina swój debiut na czerwonym dywanie
d2azj79

Gwiazda "Przyjaciółek" Agnieszka Sienkiewicz w rozmowie z Wirtualną Polską opowiedziała o swoim debiucie na ściance, gdy promowała jeden z seriali.

Serial "Przyjaciółki" już 6. sezon cieszy się niesłabnącą popularnością widzów. Wszystko dlatego, że twórcy produkcji Polsatu wciąż zaskakują nowymi pomysłami. Wystarczy choćby wspomnieć o wątku Doroty, który miał być jedynie epizodem w życiu serialowych przyjaciółek, czyli Anki (Magdaleny Stużyńskiej-Brauer), Ingi (Małgorzaty Sochy)
, Zuzy (Anity Sokołowskiej) i Patrycji (Joanny Liszowskiej), a dzięki sympatii publiczności, zostaje wciąż rozwijany.

(fot. AKPA)

d2azj79

Dzięki regularnym występom na ekranie popularność zdobyła również odtwórczyni roli Doroty - Agnieszka Sienkiewicz. Dziś aktorka nie może opędzić się od zawodowych propozycji, a każde jej pojawienie się na imprezie jest równoznaczne z kolejką dziennikarzy i tłumem fotoreporterów. Jednak mało kto pamięta, że nie zawsze tak było. Jak gwiazda "Przyjaciółek" wspomina swój debiut na czerwonym dywanie, gdy przed laty promowała serial "Agentki"?

- Menadżerki ściągały mnie z niej, stałam oślepiona lampami! - przyznała aktorka w rozmowie reporterką Wirtualnej Polski.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie obejrzyjcie zamieszczony powyżej wywiad z gwiazdą "Przyjaciółek".

(fot. AKPA)

d2azj79

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2azj79
d2azj79