Trwa ładowanie...
17-06-2016 16:55

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz wraca na plan

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz wraca na planŹródło: AKPA
d4jumeg

Agnieszka Sienkiewicz cieszy się urokami macierzyństwa i odpoczywa od pracy. Tymczasem producenci "Przyjaciółek" zaczynają coraz bardziej domagać się jej obecności na planie zdjęciowym. Aktorka stanęła przed trudnym wyborem.

Artystka zrobiła sobie przerwę od pracy w momencie, gdy jej kariera nabrała rozpędu (wygrała "Taniec z gwiazdami", zyskała dużą sympatię widzów grając w "Przyjaciółkach"). Miała jednak ku temu poważny powód. Spełniło się jej marzenie i spodziewała się dziecka. Po urodzeniu córeczki całkowicie skupiła się na życiu rodzinnym. Dba, by córeczka rozwijała się prawidłowo, nieustannie otoczona miłością mamy.

Współpracownicy, zarówno w teatrze, jak i na planie zdjęciowym poszli jej na rękę i czekają na powrót po urlopie macierzyńskim. Od narodzin córeczki minęły już dwa miesiące, a producenci "Przyjaciółek" chcą ruszyć z nagraniami jeszcze w czerwcu. Sienkiewicz stanęła przed dylematem, czy skrócić urlop czy wystawić na próbę cierpliwość producentów. Postanowiła wrócić do pracy.

d4jumeg

- Mam tylko kilka dni zdjęciowych w drugiej połowie wakacji. Do całkowitej dyspozycji będę dopiero we wrześniu – wyjawiła aktorka tygodnikowi "Świat & Ludzie".

Znalazła jednak sposób, by połączyć pracę z obowiązkami mamy. Tygodnik donosi, że gwiazda ułożyła sobie grafik zajęć tak, by miała czas zarówno na karmienie córeczki, jak i spotkania z serialowymi przyjaciółkami.

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz o "Przyjaciółkach"

d4jumeg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jumeg