Trwa ładowanie...
17-04-2013 17:55

"Przyjaciółki": 7 testów ciążowych i wypadek teściowej

Share
"Przyjaciółki": 7 testów ciążowych i wypadek teściowejŹródło: Telewizja Polsat
d36al42

Już jutro w *"Przyjaciółkach": 7 testów ciążowych, wypadek Ewy Kasprzyk, Liszowska znika bez śladu, a o serce Sochy walczy dwóch facetów, czyli co wydarzy się w najbliższym odcinku "Przyjaciółek"? Zapraszamy do oglądania już jutro, w czwartek, o godzinie 21.00 w Telewizji POLSAT.*

In vitro Patrycji (Joan na Liszowska) nie powiodło się, za to Zuza (Anita Sokołowska) robi aż 7 testów ciażowych!

Zapłodnienie in vitro nie powiodło się. Patrycja jest załamana. Nie ma sił ani płakać, ani nawet złościć się. Jest wyciszona, co nie ujdzie uwadze Michała (Marcin Rogacewicz). Podejrzliwie przygląda się narzeczonej. Obawia się, że za pogodzoną miną kryje się coś niepokojącego. Wkrótce jego przeczucia sprawdzą się… Zuza po nagłych wymiotach jest przerażona, że może być w ciąży. Aby wykluczyć wszelkie natrętne podejrzenia, robi aż 7 testów ciążowych. Jaki będzie ich wynik?

Anka (Magda Stużyńska) znowu pije, a teściowa (Ewa Kasprzyk) ulega wypadkowi

Inga (Małgorzata Socha) dopytuje się Anki (Magdalena Stużyńska) o wrażenia z terapii dla uzależnionych. Strzelecka wyznaje szczerze, że nie chodzi na spotkania. Błaga przyjaciółkę, aby nie wydała jej przed Patrycją i Zuzą. Anka uważa, że wyszła na prostą – lepiej układa jej się z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), Julka (Nicole Bogdanowicz) nie sprawia aż tak poważnych problemów wychowawczych. Ma wrażenie, że sama doskonale radzi sobie z codziennymi trudnościami. Nie będzie jednak do końca szczera wobec Ingi. Nie przyzna się, że znów zaczęła popijać… Tymczasem teściowa (Ewa Kasprzyk) idąc po oblodzonym chodniku przewraca się - konsekwencje upadku będą bardzo bolesne!

d36al42

Romans Zuzy trwa w najlepsze

Tymczasem romans Zuzy z przystojnym Łukaszem (Mikołaj Krawczyk) trwa w najlepsze. Przed spotkaniem z klientem para całuje się namiętnie w jego samochodzie. Coraz gorętszą atmosferę zakłóci zbliżająca się do pojazdu kobieta. To Ewelina (Agnieszka Judycka), żona Łukasza…

Miłosne rozterki Ingi (Małgorzata Socha) - dwóch facetów walczy o jej serce!

Inga znowu wpada na Piotra (Piotr Zaniewski) podczas zajęć z baletu dla dzieci. Czuje na sobie jego badawcze spojrzenie. Stara się jednak nie zwracać na niego większej uwagi. Po zakończonych zajęciach Piotr proponuje spotkanie przy kawie. Gruszewska wymawia się koniecznością zrobienia zakupów. Szybko jednak zmienia zdanie. Podczas rozmowy Piotr jeszcze raz przeprasza Ingę za swoje kłamstwa… Rafał (Michał Rolnicki) robi Indze niespodziankę – odwiedza ją bez zapowiedzi. Proponuje wspólny weekend. Inga, będąca myślami przy Piotrze, nie wie, jak zachować się w tej sytuacji. Jak tylko może, uchyla się od odpowiedzi. Czy spławi Rafała?

d36al42
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36al42
d36al42