Trwa ładowanie...
d3fu0a9
przyjaciele

''Przyjaciele'' nie wrócą w filmie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Przyjaciele'' nie wrócą w filmie
d3fu0a9

Marta Kauffman, współtwórczyni serialu "Przyjaciele", zapewnia, iż nigdy powstanie film.

O "Przyjaciołach" niedawno zrobiło się znów głośno, gdy zapowiedziano udział obsady w specjalnym programie stacji NBC. Projekt realizowany jest w hołdzie reżyserowi Jamesowi Burrowsowi, który nakręcił dla telewizji 1000 odcinków, w tym takich produkcji jak "Zdrówko" czy "Frasier" oraz 15 epizodów "Przyjaciół". Z tej właśnie okazji aktorzy z "Przyjaciół" mieli ponownie razem pojawić się na antenie. Szybko okazało się, że ekipa nie będzie w komplecie - Matthew Perry czyli serialowy Chandler Bing nie wystąpi razem z dawnymi kolegami i koleżankami z planu, gdyż zajęty jest sztuką w Londynie. Od razu w sieci zaczęły krążyć plotki o innych przedsięwzięciach i swoistych reaktywacjach telewizyjnych przyjaciół. Fani jednak nie powinni liczyć na zbyt wiele.

Współtwórczyni sitcomu Marta Kauffman kategorycznie dementuje doniesienia o kinowej wersji. - Film "Przyjaciele" nigdy nie powstanie - zapewnia. - To był serial o takim czasie w życiu, gdy przyjaciele są twoją rodziną, kiedy masz własną rodzinę, nie ma już takiej potrzeby.

Cykl "Przyjaciele" emitowany był przez 10 lat, do maja 2004 roku. W rolach głównych wystąpili Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry. Finałowy odcinek obejrzało ponad 50 milionów Amerykanów. Obecnie w Polsce sitcom można oglądać na Comedy Central i Comedy Central Family.

d3fu0a9

Podziel się opinią

Share
d3fu0a9
d3fu0a9