Przeżyły wielką tragedię. Ale teraz z nadzieją patrzą w przyszłość

Kiedy bohaterki odcinka zobaczyły, jak bardzo odmieniło się mieszkanie, nie mogły wyjść z szoku
Kiedy bohaterki odcinka zobaczyły, jak bardzo odmieniło się mieszkanie, nie mogły wyjść z szoku
Źródło zdjęć: © WP

18.09.2020 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w sobotę o 20:00 w Telewizji WP będzie mogli poznać wzruszającą, ale i pełną nadziei historię dwóch kobiet, które musiały sprostać przeciwnościom losu i wspólnie dały rady wyjść na prostą. Obie były dla siebie niesamowitym wsparciem, a teraz jedna z nich postanowiła odwdzięczyć się drugiej. A najlepszym na to pomysłem było podarowanie... remontu w prezencie.

Historia Sylwii i jej mamy Teresy jest pełna przykrych wspomnień. Obie panie mocno przeżyły śmierć taty Sylwii, który przegrał walkę z rakiem kilka lat wcześniej. A to właśnie dzięki niemu i wsparciu pani Teresy Sylwia mogła dokończyć studia. Rodzice bowiem pomagali jej opiekować się dziećmi, które urodziła w wieku 25 lat jeszcze w trakcie nauki na uniwersytecie medycznym, gdzie kształciła się na kierunku radiologii.

Po śmierci ojca, to matka stała się najlepszą przyjaciółką Sylwii, z którą córka bardzo bliski kontakt ma do dziś, pomimo faktu, że mieszkają od siebie stosunkowo daleko. Pani Teresa mieszka w bloku na warszawskim Bemowie od 30 lat - dokładnie od momentu jego wybudowania w 1990 r. - zaś córka z mężem i dziećmi w oddalonym o prawie 100 km Ciechanowie.

Sylwia postanowiła podarować swojej mamie remont w prezencie, który ma być podziękowaniem za pomoc w trudnych chwilach, ale i początkiem nowego etapu, jaki następuje po przeżyciu żałoby. Dla obu pań to sposobność, by na nowo z radością spojrzeć w przyszłość. Sylwia chce, aby remont wybranego pomieszczenia pomógł mamie w byciu samodzielną i usprawnił jej codzienne funkcjonowanie z dala od córki, która jest pełna obaw o jej bezpieczeństwo w zajmowanym tylko przez nią mieszkaniu.

Pani Teresa sama widzi, że część pomieszczeń w jej mieszkaniu wymaga solidnego remontu, ale ostatecznie to prowadzący program Klaudia Halejcio i Marcin Grzelewski zdecydują, które z nich oddadzą w opiece ekipie renowacyjnyej. Obie kobiety zaś, na czas remontu zostaną wyekspediowane przez serwis Wakacje.pl na zasłużone wakacje do Bułgarii.

Klaudia Halejcio demoluje łazienkę w programie "Remont w prezencie"
Klaudia Halejcio demoluje łazienkę w programie "Remont w prezencie"© WP

Co zastaną po powrocie? Które z pomieszczeń ulegnie spektakularnej metamorfozie? I jak na to wszystko zareaguje mama Sylwii? O wszystkim przekonacie się, oglądając najnowszy odcinek "Remontu w prezencie" tylko w Telewizji WP. Emisja w każdą sobotę o godzinie 20:00.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wielu innych sieci kablowych oraz w internecie na stronie pilot.wp.pl. Więcej informacji znajdziesz na https://telewizja.wp.pl/ oraz https://remontwprezencie.wp.pl.

Źródło artykułu:Telewizja WP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także