Przeżyła obóz koncentracyjny. Teraz wystąpi ze znanym synem w "Starsza pani musi fiknąć"

Przeżyła obóz koncentracyjny. Teraz wystąpi ze znanym synem w "Starsza pani musi fiknąć"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

03.09.2019 10:23, aktual.: 03.09.2019 11:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Piaseczny z mamą pojawi się w nowym programie TVN “Starsza pani musi fiknąć”. Pani Alicja pomimo traumatycznych przeżyć pozostaje wulkanem pozytywnej energii.

Muzyk nieraz podkreślał, jak ważną osobą w jego życiu jest mama. 81-letnia Alicja Piaseczna zawsze wspierała syna i wierzyła w jego sukces. Z czasem role się zamieniły i teraz to syn może odwdzięczyć się mamie, kupując jej drogie prezenty

Prawdziwy charakter swojej rodzicielki Andrzej Piaseczny miał okazję poznać podczas wspólnej wyprawy do Namibii. Ich egzotyczne przygody zostaną pokazane w programie "Starsza pani musi fiknąć".

Pani Alicja doświadczyła w programie m.in. burzy piaskowej podczas safari, spływu kajakiem po oceanie i tańcu z lokalnym plemieniem Himba.

Jednak wyjątkowym momentem show było wręczenie seniorce spisanych wspomnień rodzinnych. Kilka lat temu mama muzyka opowiedziała mu historię rodu do kilku pokoleń wstecz i marzyła o ich wydaniu. Andrzej Piaseczny spełnił tę prośbę.

W książce "Pamięć to też życie" Alicja Piaseczna opowiada m.in. o przebywaniu w obozie koncentracyjnym jako kilkuletnia dziewczynka.

81-letnia seniorka jest przykładem na to, że wiek to tylko cyfra. Pani Alicja zaimponowała synowi wytrwałością podczas podróży do Afryki. "W ciągu 5 dni pokonaliśmy odcinek w Namibii, który turystom zajmuje 2 tygodnie" - przyznał w rozmowie z "Show".

Tradycją jest dla niej także wyjazd z koleżankami nad polskie morze. I choć co roku mówi sobie, że tym razem już nie pojedzie, zawsze daje się namówić. "Dobrze, że pojechałam, bo bym bardzo żałowała, jakbym została w domu" - powiedziała. Energiczna seniorka zapewne nieraz pozytywnie zaskoczy widzów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także