Trwa ładowanie...
ycipk-c5xvl7

Przeżyła obóz koncentracyjny. Teraz wystąpi ze znanym synem w "Starsza pani musi fiknąć"

Andrzej Piaseczny z mamą pojawi się w nowym programie TVN “Starsza pani musi fiknąć”. Pani Alicja pomimo traumatycznych przeżyć pozostaje wulkanem pozytywnej energii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W nowym show TVN gwiazdy zabierają w podróż swoich rodziców.
W nowym show TVN gwiazdy zabierają w podróż swoich rodziców. (Materiały prasowe)
ycipk-c5xvl7

Muzyk nieraz podkreślał, jak ważną osobą w jego życiu jest mama. 81-letnia Alicja Piaseczna zawsze wspierała syna i wierzyła w jego sukces. Z czasem role się zamieniły i teraz to syn może odwdzięczyć się mamie, kupując jej drogie prezenty

Prawdziwy charakter swojej rodzicielki Andrzej Piaseczny miał okazję poznać podczas wspólnej wyprawy do Namibii. Ich egzotyczne przygody zostaną pokazane w programie "Starsza pani musi fiknąć".
Zobacz też: Gessler promuje nowe show TVN-u: "Jedna z lepszych przygód w moim życiu!"

ycipk-c5xvl7

Pani Alicja doświadczyła w programie m.in. burzy piaskowej podczas safari, spływu kajakiem po oceanie i tańcu z lokalnym plemieniem Himba.

Jednak wyjątkowym momentem show było wręczenie seniorce spisanych wspomnień rodzinnych. Kilka lat temu mama muzyka opowiedziała mu historię rodu do kilku pokoleń wstecz i marzyła o ich wydaniu. Andrzej Piaseczny spełnił tę prośbę.

W książce "Pamięć to też życie" Alicja Piaseczna opowiada m.in. o przebywaniu w obozie koncentracyjnym jako kilkuletnia dziewczynka.

81-letnia seniorka jest przykładem na to, że wiek to tylko cyfra. Pani Alicja zaimponowała synowi wytrwałością podczas podróży do Afryki. "W ciągu 5 dni pokonaliśmy odcinek w Namibii, który turystom zajmuje 2 tygodnie" - przyznał w rozmowie z "Show".

ycipk-c5xvl7

Tradycją jest dla niej także wyjazd z koleżankami nad polskie morze. I choć co roku mówi sobie, że tym razem już nie pojedzie, zawsze daje się namówić. "Dobrze, że pojechałam, bo bym bardzo żałowała, jakbym została w domu" - powiedziała. Energiczna seniorka zapewne nieraz pozytywnie zaskoczy widzów.

Program "Starsza pani musi fiknąć" zadebiutuje na antenie TVN w środę 4 września o godz. 21.30.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-c5xvl7

ycipk-c5xvl7
ycipk-c5xvl7