Trwa ładowanie...
przepis na życie

"Przepis na życie": Poznajcie aktorów nowego serialu

Share
"Przepis na życie": Poznajcie aktorów nowego serialu
Źródło: AKPA
dhkidvv

Podobno nieszczęścia chodzą parami. Wie coś na ten temat Anka, główna bohaterka serialu *"Przepis na życie". Tego samego dnia szef wyrzucił ją z pracy, a mąż po szesnastu latach małżeństwa, w rocznicę ślubu, oświadczył, że kocha inną.*

Ale, podobno też nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Te smutne wydarzenia w życiu Anki skłaniają ją do odkrywania swoich pasji i walki o własne szczęście. Niedawno, w apetycznej atmosferze restauracji Vapiano, TVN zaprezentował mediom swoje najmłodsze dziecko - serial "Przepis na życie".

dhkidvv

"Wszyscy byliśmy choć raz w życiu "w dołku". Nasz serial opowiada o wydostawaniu się właśnie z takiego "dołka". Główna bohaterka mierzy się ze swoimi problemami z energią i z humorem - po prostu "nie daje" się i wymyśla nowy przepis na swoje życie" - powiedział Michał Kwieciński, producent Akson Studio.

Serial imponuje nie tylko dobrym scenariuszem autorstwa aktorki Agnieszki Pilaszewskiej, lecz także świetną obsadą. Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Maja Ostaszewska, Edyta Olszówka, Magda Kumorek, to tylko niektóre z nazwisk odtwórców ról tej produkcji.

**[

]( http://teleshow.wp.pl/przepis-na-zycie-6029510859248769c )**

dhkidvv

Adekwatnie do tytułu na ekranie nie zabraknie gotowania, i to prawdziwego. Magda Kumorek zdradziła, że na planie gotuje naprawdę i dzięki temu niektóre sceny są tak bardzo apetyczne. Ten aspekt serialu chwalił sobie również Borys Szyc.

"Lubię jeść i lubię gotować. Pomyślałem więc, że skoro ostatnio przytyłem, to muszę znaleźć jakieś usprawiedliwienie, a praca w tym serialu była nim w stu procentach - żartował Szyc. - Codziennie rano zaczynam od pysznej jajecznicy na boczku, a potem jest już tylko lepiej - ratatuj, jagnięcina w ziołach i inne pyszności".

**[

]( http://teleshow.wp.pl/przepis-na-zycie-6029510859248769c )**

dhkidvv

Serial "Przepis na życie" na antenie TVN już od 6. marca. Smacznego!

Zobacz także:

[

WALDUŚ Z "KIEPSKICH" WZIĄŁ ŚLUB! FOTO ]( http://teleshow.wp.pl/swiat-wedlug-kiepskich-waldus-sie-ozenil-6026602722247809g )
[

W "MAJCE" ZACHWYCAŁA. TERAZ WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/instynkt-marieta-zukowska-wyglada-fatalnie-6026602063090305g )
[

MŁYNARSKA ROZEBRAŁA SIĘ NA WIZJI! ]( http://teleshow.pl/gid,13101775,img,13101797,kat,1024835,title,Mlynarska-rozebrala-sie-do-pracy,galeria.html )
[

CZY LAMIA Z "SEKSMISJI" MOCNO SIĘ ZMIENIŁA? ]( http://film.wp.pl/pamietacie-seksmisje-6025276006806657g )

dhkidvv

Podziel się opinią

Share
dhkidvv
dhkidvv