Trwa ładowanie...
08-11-2011 14:52

"Przepis na życie": Gwiazda serialu najlepszą polską aktorką!

"Przepis na życie": Gwiazda serialu najlepszą polską aktorką!Źródło: TVN
d2an0jr
d2an0jr

Magdalena Popławska, gwiazda seriali *"Przepis na życie" i "Usta Usta", otrzymała Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rolę w filmie "Prosta historia o miłości".*

Laureatem nagrody publiczności został Jakub Gierszał za rolę w filmie "Sala samobójców". W imieniu laureatki statuetkę odebrał reżyser "Prostej historii o miłości", Arkadiusz Jakubik.

"Magdę kocha kamera, ma w sobie coś intrygującego. Wchodzi w kadr i przykuwa uwagę. To jest wielki dar od Boga. Moje analityczne dłubanie w materii plus jej intuicja zaowocowały fantastyczną rolą. Ta nagroda bardzo się Magdzie przyda. Tak jak zaczarowała nas swoją niezwykłą aurą i energią, tak myślę zaczarowała jurorów, gdyż jej wygrana była kompletnym zaskoczeniem" - powiedział Arkadiusz Jakubik.

Także Agata Kulesza, która wręczała nagrodę publiczności Jakubowi Gierszałowi, nie kryła wielkiej radości.

d2an0jr

"To jest bardzo ważna nagroda. Sama nominacja jest już prestiżowa. Oczywiście żadna nagroda nie gwarantuje drogi usłanej rolami. Zdarzył się rok, w którym było dużo dobrych, męskich ról i Jakub trochę przepadł, chociaż zagrał znakomicie. Stało się tak, że film dostał dużo nagród, natomiast Jakub, nie. Całe uwielbienie młodych widzów, do których film był skierowany odzwierciedla Nagroda publiczności im. Zbyszka Cybulskiego".

Nagroda im. Zbyszka Cybulskiego wręczana jest od 1969 roku a jej celem jest wyłonienie młodych aktorów wyróżniających się wybitną indywidualnością. Jurorzy mieli trudny orzech do zgryzienia, ponieważ cała piątka tegorocznych nominowanych aktorów była wyjątkowo mocna. Marian Opania, laureat Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego w 1970 roku, zdradził:

"Obrady były burzliwe. Na początku wybraliśmy dwoje aktorów, a po kłótniach i zawirowaniach stosunkiem głosów 3 : 2, o przysłowiową pierś, zwyciężyła Magdalena Popławska". Sonia Bohosiewicz, dodała: "Staraliśmy się ocenić nie tylko role, ale także postawę, bo ta nagroda nosi imię Zbyszka Cybulskiego. Chcieliśmy wskazać na talent aktora, ale także na to, by wyznaczał pewne trendy w kinie. Ta nagroda jest wielkim wsparciem i daje dużo wiatru w skrzydła".

Zobacz także:

d2an0jr

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

d2an0jr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2an0jr