Trwa ładowanie...
21-03-2013 11:43

"Przepis na życie": Czy zmiany wyjdą im na dobre?

"Przepis na życie": Czy zmiany wyjdą im na dobre?
d49lbri
d49lbri

Anka przeprowadza się do Jerzego, Pola zakłada własną firmę, Beata występuje w filmie, a Andrzej przeżywa niepokojące słowa swojej pacjentki – jasnowidzki. Premierowy odcinek *„Przepisu na życie” to nowe, zaskakujące wątki, ale wciąż ta sama energia, optymizm, radość i humor, za które Polacy tak pokochali ten serial! Emisja 24 marca, w niedzielę o godzinie 21.00 na antenie TVN.*

Anka podejmuje nagłą i odważną decyzję. Postanawia przeprowadzić się z Gniewkiem do Jerzego, o czym informuje Manię. Jest zdecydowana walczyć o swoje życie, które wyobraża sobie jedynie u boku ukochanego mężczyzny. Córka nie ma nic przeciwko pomysłowi matki, wręcz dopinguje ją w działaniach i pomaga się pakować. Niestety na drodze do szczęścia Anki po raz kolejny staje Dorota, która oferuje Jerzemu kompleksowe leczenie, nawet poza szpitalem. W jakim kierunku idzie ta znajomość? I jak bardzo jest w stanie zagrozić Ance?

Nad małżeństwem Beaty i Andrzeja czarne chmury…Beata czuje się niedoceniona przez męża, który nie poświęca jej dostatecznie dużo uwagi, szczególnie w momencie premiery filmu z jej udziałem. Andrzej szuka ratunku u Mani. Niepewnie rozmawia z nią o swoich kłopotach z Beatą. Córka tłumaczy ojcu, o co najwyraźniej chodzi wiecznie niezadowolonej żonie.

Andrzej podczas wizyty poznaje Kajtka, który jak twierdzi Mania, poświęca jej dużo uwagi, czyli daje jej to, czego najbardziej pragną kobiety.

d49lbri

Irena, Wanda i Stefan podejrzewają Karola o ukrywanie swoich randek z jakąś kobietą. Stefan sugeruje nawet, iż może to być poznana niedawno Rita. Przyjaciele postanawiają dowiedzieć się jaka jest prawda. I jak zwykle swoimi sposobami dochodzą do sedna sprawy! Jak zareagują na nową pasję Karola? Czy obawy mężczyzny przed wyjawieniem prawdy były słuszne?

Tymczasem Pola przedstawia Kubie swój projekt nowego biznesu. Gdy proponuje mu wejście do spółki - asystent nie może uwierzyć w swoje szczęście.

d49lbri
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49lbri