Trwa ładowanie...
12-02-2012 11:09

"Przepis na życie": Co czeka widzów w kolejnym sezonie?

"Przepis na życie": Co czeka widzów w kolejnym sezonie?Źródło: TVN
d4ivfsq
d4ivfsq

6 marca na antenę TVN wraca popularny serial *"Przepis na życie". W ostatnim sezonie miłosne perypetie Anki i Jerzego z zapartym tchem śledziły co tydzień prawie trzy miliony widzów. Co tym razem spotka bohaterów produkcji?*

Uczucie łączące parę głównych bohaterów po raz kolejny zostanie wystawione na próbę. Elka, była żona Jerzego, nie da za wygraną. Zrobi wszystko, by zepsuć zakochanym humor. Jako przełożona Anki, nie będzie umiała odmówić sobie możliwości upokorzenia jej przed całym zespołem. Zacznie skutecznie zatruwać życie ukochanej Jerzego.

Kryzys przeżywać będzie także związek Beaty i Andrzeja. Na świat przyjdzie pierwszy potomek pary. Dziecko urodzi się przedwcześnie, dlatego zostanie umieszczone w inkubatorze. Mężczyzna zakocha się w maluchu od pierwszego wejrzenia. Jego radość nie udzieli się jednak Beacie, dla której narodziny potomka były traumatycznym przeżyciem. Bohaterka każe obiecać ukochanemu, że jest to ostatni poród w jej życiu.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28718,title,Przepis-na-zycie,serial.html )**

d4ivfsq

Mania stanie natomiast przed poważnymi dylematami. Musi zdecydować, czym chce się zająć w przyszłości. Zbliżające się ukończenie nauki w szkole i wizja szukania pracy będzie spędzać dziewczynie sen z oczu. Jakby tego było mało, nie ma ona co liczyć na pomoc ze strony matki, która skupi się na własnych problemach.

Życie miłosne Poli znów znajdzie się na zakręcie.

- Początkowo stworzy szczęśliwy związek z pediatrą Tadeuszem (Bartek Świderski). Jednak potem wszystko runie! - mówił w rozmowie z "Super Expressem" producent serialu, Michał Kwieciński.

W serialu nie zabraknie też nowych twarzy. Jak podaje tabloid, do obsady produkcji dołączy Tomasz Karolak. Wcieli się on w postać Mateo - nowego kucharza w restauracji Jerzego.

d4ivfsq

Jak tym razem bohaterowie "Przepis na życie" poradzą sobie ze swoimi problemami? Przekonamy się o tym już niedługo.

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28718,title,Przepis-na-zycie,serial.html )**

d4ivfsq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ivfsq