"Przepis na życie": Będzie 4. sezon! I to w Toskanii

"Przepis na życie": Będzie 4. sezon! I to w Toskanii

28.03.2012 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stacja TVN zdecydowała o realizacji czwartej serii *"Przepisu na życie". Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, część zdjęć do nowych odcinków serialu realizowana będzie we włoskiej Toskanii. Emisja jesienią tego roku.*

Obecnie w TVN można oglądać trzeci sezon "Przepisu", do którego zdjęcia zakończyły się w ostatnich dniach. Z danych Nielsen Audience Measurement, które prezentowaliśmy tydzień temu, wynika, że po trzech odcinkach gromadzi on 2,54 mln widzów. To niższa widownia niż w analogicznym okresie ub.r., ale udział produkcji w grupie komercyjnej wzrósł i tam TVN jest liderem rynku.

Jak podaje TVN, serial cieszy się też popularnością w internecie. Dotychczasowe cztery odcinki trzeciej serii "Przepisu na życie" zostały wyświetlone w serwisie tvnplayer.pl ponad 1,6 mln razy.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że "Przepis" jest jedną z trzech najchętniej kupowanych przez reklamodawców pozycji z ramówki TVN w sprzedaży cennikowej (w ramach tej formy sprzedaży cena reklamy jest ustalona z góry i nie zależy bezpośrednio od widowni konkretnego odcinka).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także