Trwa ładowanie...
09-11-2013 21:28

"Przepis na życie": Anka walczy o swoją restaurację!

"Przepis na życie": Anka walczy o swoją restaurację!Źródło: TVN
dqap9ln
dqap9ln

Anka postanawia zwołać sztab kryzysowy, czyli całą ekipę pracującą w Przepisie. Podczas spotkania z zespołem uczciwie opowiada o problemach z lokalem. Pracownicy stają przed wyborem – mogą odejść teraz, albo walczyć razem z Anką do samego końca! Jaką podejmą decyzję? Czy bohaterka *"Przepisu na życie" otrzyma wsparcie przyjaciół czy zostanie już zupełnie sama?*

W związku Andrzejka i Beaty powraca temat jej uczestnictwa w zajęciach z Nutką. Beata jest przekonana, że ma talent i pragnie go pielęgnować, ale sprawy Ruchu to dla niej absolutny priorytet. Beata jedzie do Ministra, gdzie w towarzystwie dyrektora finansowego omawia zakres prac. Jest wściekła no to, że Ministerstwo oferuje tak małe wsparcie finansowe. Po kilku dosadnych kwestiach Beaty dyrektor traci na animuszu, a ona stawia na swoim. Minister jest dla Beaty pełen atencji i podziwu, a jej jest coraz trudniej, żeby nie poddać się urokowi przystojnego polityka…To spotykanie dodaje Beacie pewności siebie. Jest gotowa do uczestnictwa w próbach chóru, aby pokazać światu swoje wrodzone muzyczne predyspozycje. Wspólne śpiewanie z Andrzejem zmienia się jednak w rywalizację. Mąż popisuje się przed Beatą, która chce mu dorównać. Śpiewają jedno przez drugie – chór oraz Nutka są w kompletnym szoku. Nutka jest oburzona - Beata zdezorganizowała jej zajęcia!

Tymczasem, Anka spotyka się z Zuzą w galerii sztuki licząc na ugodowe załatwienie sytuacji, jednak nie udaje jej się przemówić do sumienia konkurentki. Kiedy w duchu walki wychodzi ze spotkania, o mały włos nie spotyka się z Jerzym, który w tym samym miejscu umówił się z Zuzą. Zuza próbuje zachęcić Jerzego do przejęcia kierownictwa nad ich siecią restauracji… Czy Jerzy przejdzie do obozu walczącego z Anką?

EMISJA *"Przepisu na życie": 10 listopada, niedziela, godzina 21:00 na antenie TVN.*

dqap9ln

**[

]( http://aleseriale.pl/sid,28718,title,Przepis-na-zycie,serial.html )**

dqap9ln
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqap9ln