Trwa ładowanie...
20-03-2012 12:52

"Przepis na życie": Anka ma konkurencję?

Share
"Przepis na życie": Anka ma konkurencję?
dp3l3ns

W nowym, trzecim już, sezonie serialu *"Przepis na życie", jak sam tytuł wskazuje, nie mogło zabraknąć nowych bohaterów poszukujących recepty na szczęście, nie tylko od kuchni. Wraz z kolejnymi odcinkami widzowie poznają pracowników Kardamonu, czyli restauracji Jerzego Knappe (Borys Szyc)
. A ponieważ Jerzy to wymagający, bardzo ambitny i trudny szef, u jego boku pracują sami najlepsi.
*

Jego prawą ręką będzie Mateo. "Mateo to wrażliwy facet złakniony miłości. Fascynuje się byłą żoną Jerzego, jednak o ile w kuchni ma doświadczenie, o tyle w miłości - nie ma żadnego" - powiedział odtwarzający jego rolę Tomasz Karolak. To właśnie Mateo jest "Numerem Dwa, czyli "Kolejnym po Bogu" pracownikiem Kardamonu.

dp3l3ns

Zaraz po nim znajdują się kolejno: łagodny niczym byczek Fernando Zibi (Arkadiusz Brykalski), fanka horoskopów Ilona (Katarzyna Ankudowicz) oraz zafascynowana modą Pati (Marta Juras).

Jakby tego było mało, w restauracji pracuje jeszcze Sylwia. "Dziewczyna podkochuje się w Jerzym, dlatego rozpaczliwie próbuje zwrócić na siebie jego uwagę" - powiedziała grająca ją Magdalena Smalara.

"W związku Jerzego i Anki, jak to w życiu, nie zabraknie komplikacji, związanych z intrygami niektórych ludzi" - dodał tajemniczo Borys Szyc, który zdradził, że scenarzyści planują już nakręcenie czwartej serii "Przepisu na życie".

Czy ekipa z Kardamonu zdobędzie równie dużą sympatię widzów, co znani z Imbiru współpracownicy Anki? Odpowiedzi można szukać w kolejnych odcinkach "Przepisu na życie" w każdy wtorek o 21:30 w TVN.

dp3l3ns
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp3l3ns
dp3l3ns