Przegrał z Podsiadło. Nie tylko w programie nie miał tyle szczęścia

Marcin Spenner w 2012 r. wystąpił w programie "X Factor". W finale przegrał z Dawidem Podsiadło
Marcin Spenner w 2012 r. wystąpił w programie "X Factor". W finale przegrał z Dawidem Podsiadło
Źródło zdjęć: © ONS

13.10.2020 14:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wróżono mu wielką karierę, ale przez lata prześladował go pech. Jak dziś wygląda Marcin Spenner, uczestnik programu "X Factor"?

Marcin Spenner, uczestnik pierwszej edycji "X Factor", przez wielu był typowany na zwycięzcę tego programu. Przegrał, choć jak mówiono, miał wszystko, by odnieść komercyjny sukces: talent, chęć do pracy i wygląd. Jego muzyczna kariera, mimo zapewnień jurorów i popularności, jaką przyniosła mu telewizja, nie nabrała rozpędu. Nie ma zbytniej przesady w stwierdzeniu, że artystę długo prześladował wyjątkowy pech. Najpierw Spenner długo szukał odpowiedniej wytwórni, w której mógłby nagrać swój debiutancki album. Rozpoczynał współpracę zarówno z Sony Music i z Universal Music, ale za każdym razem ją przerywał, nie zgadzając się na prezentowane przez wytwórnie wizje swojej twórczości.

W efekcie dopiero po 7 latach od udziału w "X Factor", w marcu 2019 r., ukazała się jego debiutancka płyta zatytułowana "Na czas".

Pod okiem producenta Bogdana Kondrackiego, znanego z współpracy z Podsiadło czy Brodką, powstał krążek złożony z 12 utworów, do których muzykę w większości skomponował Spenner. Niestety, zaraz po premierze nastąpił lockdown. Z powodu pandemii koronawirusa Spenner nie miał zbyt wielu okazji, by zaprezentować swoją twórczość na koncertach. Mimo to wokalista zdaje się nie tracić pogody ducha. W mediach społecznościowych stara się dodawać fanom otuchy w tym trudnym, pandemicznym czasie.

"Pierwszy dzień jesieni... Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam ten czas! Przesyłam Wam moc pozytywnej energii" - napisał na swoich profilach na Facebooku i Instagramie wokalista.

Do tej pory Marcin Spenner zaprezentował jeden teledysk do tytułowego utworu ze swojej debiutanckiej płyty "Na czas". Możecie go zobaczyć poniżej.

Marcin Spenner - Na Czas (Official Live Video)

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także