Trwa ładowanie...
dtzokts

Prowadząca "Tańca z gwiazdami" źle odczytała werdykt. "To telewizja na żywo, a my jesteśmy tylko ludźmi!"

Tyra Banks, która jest prowadzącą amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami", pomyliła pary, które miały być zagrożone podczas finału odcinka. Szybko się zorientowała, że coś jest nie tak!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tyra Banks: "Jesteśmy tylko ludźmi!"
Tyra Banks: "Jesteśmy tylko ludźmi!"
dtzokts

Zasady amerykańskiego "Tańca z gwiazdami" są nieco inne niż te panujące w Polsacie. Podczas finału odcinka wyłaniane są dwie zagrożone odpadnięciem pary, spośród których jurorzy wybierają parę bezpieczną. Ta przechodzi do następnego odcinka. Tyra Banks omyłkowo ogłosiła, że Monica Aldama (trenerka z netfliksowego "Cheer") jest bezpieczna. Potem, czytając resztę przygotowanych notatek, zorientowała się, że popełniła błąd. Musiała szybko go naprawić.

- Monica, proszę, wróć. Nastąpiła pomyłka! To w końcu telewizja na żywo, prawda? Czytałam kartki z werdyktem, ale to na nich był błąd - mówiła gwiazda.

Gdy Aldama wraz z tancerzem powrócili na parkiet, jurorzy ostatecznie dali im jeszcze jedną szansę, wysyłając do domu aktorkę Anne Heche.

dtzokts

Transmisje na żywo rzeczywiście potrafią być pełne niespodzianek. Przypomnijcie sobie te największe wpadki.

Tyra Banks to amerykańska modelka, która przez lata robiła karierę na wybiegu. Teraz zbliża się do 50., jej figura nieco się zmieniła, ale gwiazda nadal zachwyca urodą. Tak prezentuje się obecnie. Poniżej znajdziecie jej fotki sprzed lat.

Wpadki "Wiadomości" TVP. Sporo się ich nazbierało

dtzokts

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dtzokts

Podziel się opinią

Share
dtzokts
dtzokts