WP

"Projekt Lady" to za mało. Magda Świderska pojawiła się w "Top model"

Nie da się ukryć, że dla wielu dziewczyn "Projekt Lady" jest przepustką do świata show-biznesu, o którym marzyły. Okazuje się, że Magda Świderska, uczestniczka drugiego sezonu, próbowała swoich sił w nowej edycji "Top Model".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widzowie mogli zobaczyć ją w "Projekcie Lady".
Widzowie mogli zobaczyć ją w "Projekcie Lady". (Instagram.com)
WP

"Top model" we wrześniu ruszył z nowymi zasadami. Tym razem w programie nie ma ograniczeń. Jury otworzyło się na pełniejsze kształty i starszych ludzi.

W jednym z odcinków zza kulis programu opublikowanym na stronie internetowej można było dostrzec Magdę Świderską. - Chciałabym pokazać, że modelka nie tylko może nosić rozmiar 34. Ja czuję się seksowna, nosząc rozmiar 38 – powiedziała na krótkim nagraniu.

WP

W tej edycji uczestnicy, którzy nie mogli pojawić się osobiście na castingach, wysyłali wideo. Z tej też innowacji postanowiła najwyraźniej skorzystać uczestniczka "Projekt Lady". Choć nie podano informacji o tym, czy przeszła do kolejnego etapu, najprawdopodobniej niestety się nie udało.

Magda po programie zaczęła się aktywnie udzielać na Instagramie. Aktualnie obserwuje ją ponad 90 tys. fanów. Pracuje jako modelka i hosstesa. Nie szczędzi również internautom roznegliżowanych zdjęć.

Kiedy pojawiła się w programie "Projekt Lady", opisywano ją: "Magdalena to charakterna Ślązaczka. Mówi o sobie 'weekendowy żul'. Jest zadymiarą i lubi bójki na imprezach. Choć twierdzi, że sama ich nie wszczyna". Show TVN miało jej pomóc wkroczyć na dobrą i nieco spokojniejsza drogę. Miejmy nadzieję, że się udało!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP