Trwa ładowanie...

"Projekt Lady" odcinek 5: co tym razem wydarzy się w programie?

"Projekt Lady" nabiera tempa. Przed tygodniem program opuściły Vanessa Białek oraz Agnieszka Jabłońska. Pierwsza z dziewczyn nie potrafiła dostosować się do zasad, panujących w pałacu w Radziejowicach. Druga z wyżej wymienionych uczestniczek zamieszana była w kradzież alkoholu, która miała miejsce po przyjęciu z kawalerami z dobrego domu. Agnieszka wraz z Patrycją Karczewską oraz Agatą Szostek zostały zawieszone za swój występek i musiały udowodnić mentorkom, że zasługują na jeszcze jedną szansę. Prowadzące program uznały, że Agnieszka jako jedyna nie przejawiała oznak skruchy i postanowiły oddelegować ją do domu.

Share
"Projekt Lady" odcinek 5: co tym razem wydarzy się w programie?Źródło: TVN/x-news
d1khmot

W poprzednim odcinku "Projektu Lady" uczestniczki odwiedziły Warszawę. Dziewczyny miały możliwość skorzystać z ekskluzywnych atrakcji jednego z pięciogwiazdkowych stołecznych hoteli. Oprócz tego adeptki szkoły dla dam wybrały się do Teatru Capitol na sztukę pt. "Dajcie mi tenora". Spektakl przypadł uczestniczkom do gustu i niektóre z nich skłonił do głębszych refleksji. Tradycyjnie dziewczyny brały udział w różnych zajęciach. Irena Kamińska-Radomska pokazywała swoim podopiecznym m.in., jak prawidłowo jeść sushi za pomocą tradycyjnych pałeczek.

"Projekt Lady" odcinek 5 - zapowiedź

Co wydarzy się w 5. odcinku "Projekt Lady"? Rąbka tajemnicy uchyla zwiastun najnowszej odsłony programu. Dziś wieczorem widzowie zobaczą, jak uczestniczki będą uczyć się tańczyć. Pod okiem profesjonalnych trenerów dziewczyny poznają podstawowe kroki walca. Bez wątpienia sporo emocji wywoła lekcja rysunku. Uczennice szkoły dla dam poćwiczą technikę szkicowania w towarzystwie całkowicie nagiego modela! Czy któraś z dziewczyn zapomni się przy pozującym mężczyźnie? Na pewno niektórym trudno będzie opanować się przed niewybrednymi komentarzami oraz zbyt śmiałym zachowaniem. Tradycyjnie uczestniczki wezmą udział w spotkaniach ze swoimi mentorkami. Dużym wydarzeniem będzie również bal, w którym uczennice zaprezentują swoje taneczne umiejętności. Każda z dziewczyn pokaże się w wyjątkowej wieczorowej kreacji. Po części oficjalnej odbędzie się mniej uroczyste ognisko. W piątym odcinku nie zabraknie kolejnych kontrowersji. Jedna z podopiecznych znacząco naruszy przepisy panujące w pałacu.

- Zrobiłaś swojej koleżance to, czego nigdy nie chciałabyś, żeby ktoś zrobił w stosunku do ciebie - taką reprymendę usłyszy od Tatiany Mindewicz-Puacz któraś z dziewczyn.

d1khmot

Odcinek tradycyjnie zakończy się emocjonującymi eliminacjami. Po nich program opuści prawdopodobnie jedna uczestniczka.

"Projekt Lady" odcinek 5 - kiedy emisja?

Piąty odcinek "Projektu Lady" zostanie wyemitowany już dziś o godzinie 20:55 na antenie telewizji TVN. Bieżące odsłony programu można również śledzić na platformie player.pl.

Zobacz także: Mentorka "Projektu Lady": "Dzisiejsze damy nie mogą tylko czekać na księcia z bajki"

d1khmot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1khmot
d1khmot