Trwa ładowanie...

"Projekt Lady" odcinek 4: z programem pożegnały się dwie uczestniczki!

W zeszłym tygodniu widzowie pożegnali się z Agnieszką Kowacz. Rudowłosa dziewczyna odpadła z programu, ponieważ w opinii mentorek nie potrafiła dostosować się do zasad panujących w szkole dla dam. Poniedziałkowy odcinek "Projektu Lady" rozpoczął się naprawdę z wysokiego C. Trzy uczestniczki musiały liczyć się z poważnymi konsekwencjami po tym, jak dopuściły się kradzieży alkoholu.

"Projekt Lady" odcinek 4: z programem pożegnały się dwie uczestniczki!Źródło: TVN/x-news
d3hyzwc
d3hyzwc

"Projekt Lady" - Agata, Patrycja i Agnieszka zawieszone w prawach ucznia!

Po imprezie z kawalerami z dobrego domu część dziewczyn postanowiła nieco dłużej pozostać w szampańskim nastroju. Ten szczególnie udzielił się Agacie Szostek, Patrycji Karczewskiej i Agnieszce Jabłońskiej. Pierwsza z nich znalazła w lodówce alkohol, którym postanowiła podzielić się z koleżankami.

- Patrzę, a tam piwo, nie? Otwieram, a tu kłódka! Wyp***alam i normalnie wyciągnęłam. Ja to jestem z natury złodziejem - relacjonowała całe zdarzenie dumna i podekscytowana Agata.

Trójka uczestniczek nawet nie próbowała ukrywać, że doskonale się bawi. Gdy tylko ukradziony alkohol się skończył, Patrycja i Agnieszka wyruszyły po kolejne butelki trunków. Po jakimś czasie Agata zrozumiała, że popełniła ogromny błąd. W trakcie rozmowy telefonicznej z mamą nie potrafiła ukryć łez.

d3hyzwc

- Może być tak, że zostaniemy wydalone. Nie wybaczę sobie tego! - płakała roztrzęsiona nastolatka.

Agata, Agnieszka i Patrycja spodziewały się poważnych konsekwencji swojego zachowania. Małgorzata Rozenek zaprosiła uczestniczki do tzw. Sali Błękitnej. Mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz nie kryła swojego oburzenia.

- To, co wydarzyło się wczoraj wieczorem, nie było zwykłą imprezą. To była kradzież. Nie można takiego zachowania zostawić bez echa. To musi być bolesna lekcja.

Dziewczyny były gotowe na opuszczenie programu. Agata jeszcze przed spotkaniem z mentorkami spakowała swoje walizki. Małgorzata Rozenek poprosiła nastolatki odpowiedzialne za nocną imprezę o oddanie pereł.

d3hyzwc

- Jak oddałam te perły, to całe życie przed oczyma miałam - zdradziła Agata.

Na szczęście dziewczyny otrzymały drugą szansę. Nie zostały odesłane do domu, a jedynie zawieszone w prawach ucznia. Nie mogły one zatem uczęszczać na lekcje i musiały w najbliższym czasie zrehabilitować się za swoje błędy.

(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)

"Projekt Lady" odcinek 4 - wizyta w hotelu

W czwartym odcinku "Projekt Lady" dziewczyny odwiedziły jeden z warszawskich ekskluzywnych hoteli. Tam na uczestniczki czekało wiele atrakcji. Z tych nie mogły jednak korzystać Agnieszka, Agata i Patrycja, które musiały ponieść karę za swoje zachowanie poprzedniej nocy. W trakcie, gdy reszta uczennic uczyła się prawidłowego jedzenia sushi, odpoczywała na basenie oraz raczyła się w ekskluzywnym SPA, trójka uczestniczek pracowała w kuchni, a także wypełniała obowiązki pokojówek. Agata doceniała, że dano jej jeszcze jedną szansę. Nieco mniej entuzjastycznie na zlecone zadania zareagowała Patrycja. Nie wszystkie dziewczyny były chętne do korzystania z dobrodziejstw pięciogwiazdkowego hotelu. Vanessa nawet nie zamierzała przebrać się w strój kąpielowy i cały czas siedziała na uboczu ubrana w mundurek.

d3hyzwc

- Mam wrażenie, że Vanessa chce uczestniczyć w programie na swoich zasadach. Bierze tylko to, co chce - skomentowała zachowanie podopiecznej Tatiana Mindewicz-Puacz.

"Projekt Lady" - wizyta w teatrze

Dziewczyny zostały także zaproszone na spektakl hitu rodem z Broadwayu - "Dajcie mi tenora". Przed wizytą w Teatrze Capitol Małgorzata Rozenek i Tatiana Mindewicz-Puacz wytłumaczyły uczestniczkom, jak należy odpowiednio zachowywać się w tego typu miejscach. Wbrew pozorom uczennice zaangażowały się w oglądaną sztukę i przez cały czas trwania spektaklu nie odezwały się ani słowem! Przedstawienie sprawiło, że niektóre dziewczyny mocnej zastanowiły się nad swoim dotychczasowym życiem.

(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)

"Projekt Lady" - kto odpadł w 4. odcinku?

Po dniu pełnym atrakcji dziewczyny powróciły do Radziejowic, gdzie czekały na nie eliminacje. Według mentorek, Vanessa Białek nie przejawiała żadnych chęci stania się prawdziwą damą i na każdym kroku udowadniała, że zasady panujące w programie całkowicie jej nie odpowiadają. Z tego też względu dziewczyna musiała oddać perły i opuścić pałac. Oprócz tego, Małgorzata Rozenek i reszta mentorek podziękowały za udział w programie Agnieszce Jabłońskiej. To właśnie ona w opinii nauczycielek nie wykorzystała szansy na zrehabilitowanie się po nocnej libacji przy kradzionym alkoholu. Agnieszka, podobnie jak Vanessa, opuściła program. Jak sama przyznała, cieszyła się, że jedzie do domu.

d3hyzwc

- Rywalizacja była duża, a atmosfera zaczęła robić się napięta - skomentowała.

"Projekt Lady" - kiedy kolejny odcinek?

Czwarta odsłona "Projekt Lady" jest dostępna na platformie internetowej player.pl. Piąty odcinek zmagań niepokornych dziewczyn pojawi się w poniedziałek 25 lipca o godzinie 20:55 na antenie telewizji TVN.

Zobacz także: Patrycja z "Projektu Lady": "Kiedyś o mnie pisaliście, byłam sobowtórem Dody"

d3hyzwc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hyzwc