Trwa ładowanie...

"Projekt Lady" odcinek 3: Agnieszka Kowacz odpadła z programu

Przed tygodniem z pałacem w Radziejowicach pożegnała się Róża Machatłowicz. Niepokorna blondynka mocno dała się we znaki prowadzącym program mentorkom - Małgorzacie Rozenek, Tatianie Mindewicz-Puacz oraz Irenie Kamińskiej-Radomskiej. Dziewczyna najpierw upiła się na nocnej imprezie, a następnie pozostawiła po sobie negatywne wrażenie po koktajlowym przyjęciu, na którym przebywali również kawalerowie z dobrego domu. Róża dowiedziała się od jurorek, że nie przejawia ona żadnych chęci stania się prawdziwą damą. W kolejnym odcinku "Projekt Lady" uczestniczki musiały zmienić swoje uczesanie. Metamorfoza ta stała się dla większości dziewczyn prawdziwym dramatem. Co jeszcze działo się w trzeciej odsłonie programu?

Share
"Projekt Lady" odcinek 3: Agnieszka Kowacz odpadła z programu
Źródło: AKPA
d1e91tv

"Projekt Lady" - zmiana fryzur uczestniczek

Mentorki programu postanowiły w trzecim odcinku zadbać o wygląd zbuntowanych uczestniczek. Każda z przyszłych dam musiała zatem pożegnać się ze swoją starą fryzurą oraz manicurem. Jak się okazało - zmiana uczesania była dla niektórych dziewczyn prawdziwym horrorem. Bardzo duży opór przed wizytą u fryzjera wykazywała Patrycja Karczewska, która bała się, że ścięcie włosów pozbawi ją osobowości. 26-letnia dziewczyna w akcie desperacji powiedziała nawet, że jeśli pozbędzie się doczepianych sztucznych kosmyków, to popełni samobójstwo. Masz idealną twarz do krótkich włosów i ja nie boję się tego ci powiedzieć - przekonywał uczestniczkę stylista Maciej Wróblewski. Słowa te jednak nie trafiały do niesfornej blondynki. Po zmianie uczesania Patrycja wypłakiwała się przez telefon swojemu ukochanemu - nawet nie wiem, czy mnie pies pozna - mówiła zrozpaczona uczestniczka programu. W trzecim odcinku "Projekt Lady" dziewczyny były również poddane zabiegom manicure.

"Projekt Lady" - nauka degustacji win

Jednym z ważniejszych momentów trzeciego odcinka "Projekt Lady" była nauka degustacji szlachetnych win. Uczestniczki nie zdawały sobie sprawy z tego, że smak i zapach tego typu trunków znacząco różnią się od walorów znanych im dotychczas alkoholi. Dziewczyny były zniesmaczone również samym faktem wyplucia próbowanego wina - takie zachowanie nie przystoi damie - skomentowała 23-letnia Angelika Karwowska. Po zakończonym szkoleniu uczestniczki postanowiły uraczyć się degustowanymi winami.

W trzecim odcinku "Projekt Lady" po raz kolejny doszło do konfrontacji z kawalerami. Mężczyźni mieli ocenić zmiany wizerunków uczestniczek. Do spotkania doszło w eleganckiej warszawskiej restauracji. Pod koniec kolacji niespodziewanie z toastem wyrwała się wspomniana już Patrycja Karczewska. Dziewczyna chciała podziękować wszystkim za kolację, co zostało nie najlepiej przyjęte przez mentorki.

d1e91tv

"Projekt Lady" - Agnieszka Kowacz żegna się z programem

W trzecim odcinku "Projekt Lady" pałac w Radziejowicach opuściła Agnieszka Kowacz. Prowadzące program wierzą, że dziewczyna naprawdę chce stać się prawdziwą damą, ale w inny niż proponowany przez nie sposób. Trzymamy za Ciebie kciuki - zapewniała Agnieszkę Małgorzata Rozenek. Sama była już uczestniczka "Projekt Lady" uważa, że będzie korzystać z rad i nauk zebranych w trakcie pobytu w pałacu.

"Projekt Lady" - kiedy kolejny odcinek

Odpadnięcie Agnieszki Kowacz to dopiero zapowiedź prawdziwych emocji, jakie czekają na fanów programu. Czwarty odcinek produkcji zaplanowano na poniedziałek 18 lipca g. 20:55. Format emituje telewizja TVN.

Zobacz też: Mentorka "Projektu Lady": "To była dzicz. Każda z pań była na innym etapie emocjonalnym"

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1e91tv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e91tv
d1e91tv