Trwa ładowanie...
d3ixu5v

"Projekt Lady": Mocne wyznania. "Miałam problem z alkoholem. Tańczyłam przez jakiś czas w klubie ze striptizem"

12 "gniewnych pań" usiłowało podbić Rozalin. Dziewczyny miały do wykonania zadania fizyczne, ale z "podtekstem". Wytłumaczyły i wydobyły go trenerki. Pojawiły się trudne zwierzenia, polały się łzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Projekt Lady". Show opuściła Julia
"Projekt Lady". Show opuściła Julia (Instagram)
d3ixu5v

Najpierw uczestniczki miały dotrzeć z punktu A do B – ważne było, by zrobiły to z gracją. Po drodze czekały rzeczy do zabrania – grabie, arbuz, drewno. Uczennice zastanawiały się, co z nimi zrobić, czy posłuchać poleceń przyczepionych do drzew, czy zaufać sobie. Nie było łatwo, bywało, że gracji brakowało. – Bycie damą to jest dopiero… robota – stwierdziła jedna z uczestniczek show. Panie poradziły sobie różnie. Większość przyniosła rzeczy, jedna zrezygnowała.

Okazało się, że ćwiczenie miało ważny cel - pokazać uczestniczkom, że nie muszą słuchać nakazów, które je ograniczają, tak jak noszenie arbuza czy drewna utrudniło im dotarcie do celu. Podczas szczerej rozmowy dziewczyny wyznały, czego się boją i co sprawia, że nie odnoszą sukcesów.

Julia Adamek wspominała zły kontakt z ojcem. – Miałam problem z imprezami, alkoholem. Tańczyłam przez jakiś czas w klubie ze striptizem.

d3ixu5v

Czym Polsat, TVN i TVP zawalczą jesienią o widza?

Jej rodzina uważa, że dziewczyna kolorowymi włosami, kolczykami, tatuażami chce zwrócić na siebie uwagę innych. Również ojca, dla którego była tylko córką z poprzedniego związku.

O przykrych sprawach sprzed lat opowiedziała też Dagmara. Popłakała się, wspominając: - Rodzice się rozwiedli, jak byłyśmy małe. Zaczęłam uciekać w alkohol. Jak wracałam, ojciec robił awantury. Moja mała siostra siadała na łóżku, prosiła mnie, żebym nie robiła tego. Zepsułam jej psychikę.

Przyznała, że kocha młodszą siostrę i żałuje, że bardziej o nią nie dbała.

d3ixu5v

Również Natalia ma za sobą dramatyczne doświadczenia. - Boję się zaufać ludziom. Stała mi się naprawdę wielka krzywda – Natalia płakała, nie była w stanie opowiedzieć o tej sytuacji.

Trenerka uświadamiała uczestniczki: – Czasami trzeba umieć powiedzieć: "Stop. Spadaj z mojego życia".

Kolejne zadanie zaprowadziło młode damy do lasu. Dziewczyny dostały mapy, miały znaleźć miejsce noclegu i ekwipunek. Musiały przygotować ognisko, wędrowały po górach. Okazało się, że dają sobie radę, choć niektórym trudno było nadążać. Wspinaczka odkryła prawdziwą naturę zbuntowanych pań. Uczestniczki wędrowały z perłami na szyjach, ale nie zawsze zachowywały się wzorowo.

Jednak wyprawa pokazała, że dziewczyny, przeważnie, potrafią się wspierać. Gdy któraś nie dawała rady, pozostałe pomagały.

d3ixu5v

Wspinaczka miała jeden cel – uczestniczki musiały wyrzucić zbędny balast. Dosłownie i w przenośni. Dziewczyny na szczyt góry wniosły kamienie, na których napisały, co je męczy, ogranicza. I zostawiły je, symbolicznie odcinając się od tego, co było złe w ich życiu.

Z "Projektu Lady" odpadła Julia. Musiała oddać perły i opuścić Rozalin. - To jest początek czegoś nowego w twoim życiu - usłyszała na pożegnanie. Odpadła, ponieważ na wyprawie pospieszała koleżanki, nie liczyła się z ich możliwościami, nie pomagała.

Oglądaliście odcinek? Jak wrażenia?

d3ixu5v

Swoje ulubione programy i seriale możesz oglądać na WP Pilot!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ixu5v

Podziel się opinią

Share
d3ixu5v
d3ixu5v