Trwa ładowanie...

"Projekt Lady": Małgorzata Rozenek ujawnia szczegóły swojego nowego programu

Share
d14muu7

Przypomnijmy, że w nowym programie "Project Lady" poznamy historie kobiet w wieku 18-27 lat, które nie dbają o maniery, imprezują do białego rana, lubują się w skąpych i wyzywających strojach, a swoim kontrowersyjnym zachowaniem wyprowadzają wszystkich z równowagi. Małgorzata Rozenek będzie przez pięć tygodni starała się przeobrazić niepokorne dziewczyny w prawdziwe damy i nauczyć je ogłady, kultury oraz dobrego stylu.

Choć program zaprezentowano i przedstawiono już podczas wiosennej ramówki TVN jako hit stacji, pierwszy odcinek widzowie zobaczą dopiero 27 czerwca br. Jak informował wówczas Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego stacji, powodem były bardzo dobre wyniki oglądalności pozostałych programów znajdujących się w obecnej ofercie stacji.

W związku ze zbliżającą się premierą produkcji Małgorzata Rozenek spotkała się z dziennikarzami i opowiedziała im o szczegółach show. Z czym nie mogły pogodzić się uczestniczki? Do jakich wstydliwych grzeszków z przeszłości przyznała się sama gwiazda?

d14muu7

Odpowiedzi na te pytania szukajcie w powyższym wideo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d14muu7

Podziel się opinią

Share
d14muu7
d14muu7