Trwa ładowanie...

"Projekt Lady": Liubov Miruk została damą. Spójrzcie tylko na jej zdjęcia

Liubov Miruk chciała zostać damą, dlatego też zgłosiła się do programu "Projekt Lady". Mentorki show TVN uznały, że to właśnie ona zasługuje na to, żeby wygrać najnowszą edycję. Choć uczestniczka show TVN zaczęła nowy etap w życiu, internauci trafili na jej stare zdjęcia, które są bardzo odważne.

Share
"Projekt Lady": Liubov Miruk została damą. Spójrzcie tylko na jej zdjęcia
Źródło: Materiały prasowe
dmv2gaf

Tatiana Mindewicz-Puacz Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Irena Radomska-Kamińska jako mentorki programu "Projekt Lady" zrobią wszystko, by uczestniczki porzuciły życie zbuntowanych kobiet i stały się tymi z klasą. Choć droga do bycia damą jest kręta i trudna, niektórym się udaje. Mentorki nie mają łatwego zadania, co zresztą można było zobaczyć w najnowszej edycji hitowego show TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Rozenek w pasiastym kombinezonie opuszcza TVN

Liubov Miruk wygrała "Projekt Lady" a w sieci zawrzało. Internauci nie do końca zgodzili się z werdyktem. Uważają, że wybór Miruk to jedynie okaz poprawności politycznej.

dmv2gaf

"Można się było spodziewać, że ona wygra ze względu na narodowość" - grzmią internauci. Mentorki uznały jednak, że to ona zasługuje na pierwsze miejsce.

Metamorfoza? I to jaka. Liubov Miruk była i jest aktywna na Instagramie a jej fotki wprost szokują. Są nie tyle odważne, co w wielu przypadkach po prostu wulgarne. - Powinna ukryć te zdjęcie - mówi jedna z telewidzek show TVN.

dmv2gaf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmv2gaf
dmv2gaf