Trwa ładowanie...
d2hju4w

"Project Runway": program zniknie z wiosennej ramówki TVN. Kolejny cios dla Anji Rubik?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Project Runway": program zniknie z wiosennej ramówki TVN. Kolejny cios dla Anji Rubik?
(AKPA)
d2hju4w

To spore zaskoczenie dla wszystkich fanów "Project Runway". Program o młodych projektantach, chcących podbić świat mody, nie pojawi się w wiosennej ramówce TVN (przypomnijmy, że dwie poprzednie edycje zawsze startowały wraz z początkiem nowego roku, a 2. sezon przyciągnął przed ekrany telewizorów 1,38 mln widzów). Skąd ta zmiana?

- Mamy inne priorytety. Zaplanowaliśmy kilka dużych programów rozrywkowych, ale "Project Runway" nadal pozostaje w kręgu naszego zainteresowania - powiedział Bogdan Czaja, wiceszef programowy TVN, w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

Jak się okazuje, zmiany w ramówce nie tylko zmartwiły fanów produkcji, ale przede wszystkim są poważnym ciosem dla prowadzącej show - Anji Rubik. Nie jest bowiem tajemnicą, że słynna modelka w tym samym czasie boryka się również z osobistymi problemami. Już od kilku miesięcy plotkuje się o kryzysie między nią i jej mężem, Sashą Knezevicem.

 (fot. AKPA)
((fot. AKPA))

Mówiło się o planowanym rozwodzie oraz walce o reaktywowany przez małżonków magazyn "25". Jakiś czas temu gwiazda postanowiła zabrać głos w tej sprawie i w studiu "Dzień Dobry TVN" potwierdziła, że obecnie nie mieszka z ukochanym. Rozstali się na początku 2015 roku.

d2hju4w

Nie zawsze jest łatwo, ale jakoś się trzymam
- Nie zawsze jest łatwo, ale jakoś się trzymam. Prawda jest taka, że faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas. Nieprawdą jest, że się kłócimy, jesteśmy w ogromnej przyjaźni. Rozmawiamy codziennie przez telefon. Nie ma na razie mowy o rozwodzie czy dziwnych podziałach majątkowych. Nic nie wchodzi w grę, my się nadal kochamy, z tym że nasze życia się troszeczkę inaczej zaczynają toczyć. Chcemy innych rzeczy od życia w danym momencie, więc mamy taką przerwę - przyznała przed kamerami.

Informacja o tym, że prowadzony przez nią "Project Runway" znika z anteny, z pewnością nie poprawi jej humoru.

Zobacz także: #gwiazdy: Anja Rubik i Sasha Knezevic w seperacji

d2hju4w

Podziel się opinią

Share
d2hju4w
d2hju4w