Trwa ładowanie...

"Project Runway": Anja Rubik zgarnie fortunę za udział w trzeciej edycji programu

Share
"Project Runway": Anja Rubik zgarnie fortunę za udział w trzeciej edycji programu
Źródło: AKPA
d23eeph

Stacji wyjątkowo zależy na tym, by Anja Rubik nadal z nią współpracowała. Rubik obecnie jest jedną z najlepiej zarabiających modelek. Jej roczne dochody wynoszą około 14 mln złotych. Nic dziwnego więc, że wybiera tylko najciekawsze i najkorzystniejsze finansowo propozycje. TVN dokłada więc wszelkich starań, by skusić ją na udział w trzeciej edycji "Project Runway".

"Super Express" donosi, że modelka za prowadzenie show miałaby dostać milion złotych wynagrodzenia. Podobno, aby znaleźć na to pieniądze, kierownictwo stacji obniżyło pensję Joannie Krupie, z 500 tysięcy do 250 tysięcy złotych. Tabloid sugeruje, że to stawianie przez TVN wszystkiego na Rubik to wyjątkowo zła wiadomość dla Krupy, ponieważ panie nie przepadają za sobą i od dawna rywalizują o pozycję na rynku mody.

d23eeph

- TVN wie, że pieniądze zainwestowane w Rubik się zwrócą. Udział Anji przyciąga reklamodawców. Każda firma chce, aby jej produkt pojawił się obok światowej modelki lub w trakcie programu, który ona prowadzi – tłumaczył tabloidowi pracownik stacji.

Zobacz także: Rubik w stroju "osy" w finale "Project Runway"

d23eeph

Podziel się opinią

Share
d23eeph
d23eeph