Trwa ładowanie...

"Project Runway": Alicja Korytkowska odpadła w drugim odcinku!

Share
"Project Runway": Alicja Korytkowska odpadła w drugim odcinku!Źródło: TVN/x-news
d3obngb

W każdym odcinku uczestnicy pod czujnym okiem mentora, Tomasza Ossolińskiego, zmagają się z zadaniami, które sprawdzają nie tylko ich talent, warsztat, opanowanie, kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu, ale również charakter. Co tydzień z programu musi odpaść autor najsłabszego projektu. Kto tym razem stracił szansę na wielką karierę?

W drugim odcinku 2. edycji zawodnicy mieli za zadanie uszyć stroje sportowe do treningu. W roli testerek wystąpiła profesjonalna drużyna żeńska piłki siatkowej z Legionowa. Gościem specjalnym odcinka była Ranita Sobańska, która wraz z pozostałymi członkami jury: Anją Rubik, Joanną Przetakiewicz oraz Marcinem Tyszką, oceniła efekty pracy początkujących projektantów.

Zwycięzca mógł być tylko jeden i okazał się nim Michał Zieliński (który dodatkowo otrzymał staż w profesjonalnym biurze projektowym oraz nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych). Według ekspertów, najgorzej z zadaniem poradziła sobie Alicja Korytkowska i to ona musiała pożegnać się z programem.

(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)
d3obngb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3obngb
d3obngb