Trwa ładowanie...

Program TV na wtorek– "Zimna wojna", "Podwójne ryzyko", "Strzelec" [28-05-2019]

Program TV na wtorek – 28 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy zeszłoroczny przebój filmowy "Zimna wojna", thriller "Podwójne ryzyko" oraz film sensacyjny "Strzelec". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na wtorek– "Zimna wojna", "Podwójne ryzyko", "Strzelec" [28-05-2019]Źródło: Materiały prasowe
d2teaeo
d2teaeo

"Zimna wojna" – program TV na wtorek 28.05.2019

Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Wydarzenia pokazane w ,,Zimnej wojnie" rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.
"Zimna wojna" – 21:00, Canal +

"Zimna wojna" – zwiastun filmu

"Podwójne ryzyko" – program TV na wtorek 28.05.2019

Libby Parsons, niesłusznie oskarżona o zabójstwo męża i skazana na 10 lat więzienia, prosi przyjaciółkę, aby zaopiekowała się jej 5-letnim synem. Angie decyduje się adoptować chłopca, po czym wraz z nim znika. Dzięki pomocy współwięźniarek Libby trafia na ślad dziecka, zbiegłej przyjaciółki i swojego męża, jak najbardziej żywego. Wkrótce wychodzi na jaw, w jakim celu została upozorowana jego śmierć.
"Podwójne ryzyko" – 21:00, TVN 7

"Podwójne ryzyko" – zwiastun filmu

"Strzelec" – program TV na wtorek 28.05.2019

Podczas wojny w Etiopii snajper Bob Lee Swagger cudem uchodzi z życiem. Powraca do kraju i zamieszkuje w górach stanu Wyoming. Pewnego dnia odwiedzają go agenci CIA. Proszą, by wyśledził snajpera szykującego zamach na prezydenta USA. Bob przyjmuje zadanie. Niebawem okazuje się, że intryga ma na celu zamordowanie towarzyszącego prezydentowi arcybiskupa Etiopii, a Swagger zostaje wplątany w zabójstwo. Ranny strzelec ucieka przed agentami FBI. Musi oczyścić się z zarzutów, w czym pomagają mu agent FBI, wdowa po przyjacielu i sekretarka z FBI.
"Strzelec" – 21:35, TVN

"Strzelec" – zwiastun filmu

"Chciwość"– program TV na wtorek 28.05.2019

Młody analityk finansowy odkrywa niepokojące dane w księgach banku. Powiadamia przełożonego. Okazuje się, że popełniono tak duże błędy, że instytucji grozi postawienie w stan upadłości. Natychmiast zostaje zwołane posiedzenie najważniejszych osób w firmie.
"Chciwość" – 20:00, Stopklatka TV

"Chciwość" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2teaeo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2teaeo