Program TV na wtorek – "W pogoni za zemstą", "Uprowadzona 3", "Wściekły pies" [02‑04-2019]

Program TV na wtorek – "W pogoni za zemstą", "Uprowadzona 3", "Wściekły pies" [02-04-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.04.2019 08:39, aktual.: 02.04.2019 09:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na wtorek – 2 kwietnia 2019. Dziś w TV obejrzymy filmy sensacyjne “W pogoni za zemstą” z Dwaynem “The Rockiem” Johnsonem, “Uprowadzona 3” z Liamem Neesonem oraz dramat wojenny ”Wściekły pies”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

”W pogoni za zemstą” – program TV na wtorek 02.04.2019

Driver wychodzi z więzienia po spędzeniu 10 lat za kratkami za napad na bank. Po odzyskaniu wolności chce zemścić się za śmierć brata, który zginął w tej akcji. Zabija każdą kolejną osobę, która ma związek z tą sprawą. Spanikowani mordercy wynajmują płatnego zabójcę, który podąża tropem Drivera. Na jego ślad natrafia także zbliżający się do emerytury policjant.

“W pogoni za zemstą" - 20:00, TV Puls

”Uprowadzona 3” – program TV na wtorek 02.04.2019

Akcje w Paryżu i Stambule rozwinęły umiejętności byłego agenta CIA Bryana Millsa na tyle, że mógłby stać się zawodowym zabójcą. Przestępcy przypłacili życiem zamachy na jego byłą żonę Lenore i córkę Kim. Wkrótce ma zostać dziadkiem. Utrzymuje ciepłe relacje z Lenore, która tkwi w niesatysfakcjonującym związku. Pewnego dnia kobieta zostaje zamordowana. Zwłoki znaleziono w mieszkaniu Millsa, co czyni go głównym podejrzanym o zbrodnię. Udaje mu się uciec przed aresztowaniem. Ścigają go policja, FBI i CIA. Próbuje odnaleźć prawdziwego mordercę i zadbać o bezpieczeństwo Kim. Wróg zapowiedział, że zabije każdą osobę, którą Mills kocha, ale agent nie ma zamiaru się poddać.

“Uprowadzona 3” - 20:10, Polsat

”Wściekły pies” – program TV na wtorek 02.04.2019

Indochiny, 1959 rok. W mieście opanowanym przez wietnamskich watażków i zbrodniarzy wojennych z Europy króluje bezprawie, przemoc i okrucieństwo. W miejscowym więzieniu były mistrz bokserski Martin Tillman walczy w turniejach, które obstawiają bogaci przestępcy na wysokie stawki. Kiedy wyrok mężczyzny dobiega końca, skorumpowane władze robią wszystko, by uniemożliwić mu wyjście na wolność.

“Wściekły pies” - 21:00, TV 4

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także