Trwa ładowanie...

Program TV na wtorek – ”Uprowadzona”, ”Straszny film III”, ”Człowiek tai chi” [16-03-2019]

Program TV na wtorek – 19 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy thriller ”Uprowadzona”, komedię ”Straszny film III” oraz film sensacyjny ”Człowiek tai chi” z Keanu Reeves. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na wtorek – ”Uprowadzona”, ”Straszny film III”, ”Człowiek tai chi” [16-03-2019]Źródło: Youtube.com
d379iuy
d379iuy

”Uprowadzona”– program TV na wtorek 19.03.2019

Bryan Mills, emerytowany agent amerykańskich służb specjalnych, pracuje jako ochroniarz. Najważniejszą osobą w życiu rozwiedzionego mężczyzny jest córka, z którą od lat próbuje z nawiązać bliższe relacje. W dniu 17. urodzin Kim oznajmia ojcu, że wybiera się z przyjaciółką na wakacje do Paryża. Nie akceptując pomysłu samotnej eskapady, Bryan wyposaża dziewczynę w telefon komórkowy i wymusza obietnicę, że będzie codziennie dzwoniła. Tuż po przybyciu na miejsce do mieszkania zajmowanego przez przyjaciółki włamuje się kilku mężczyzn.
Uprowadzona” – 20:05, Polsat

”Uprowadzona” – zwiastun filmu

”Straszny film III” – program TV na wtorek 19.03.2019

Ambitna reporterka Cindy Campbell zajmuje się tropieniem tajemniczych zjawisk o niewyjaśnionym pochodzeniu. Tym razem interesują ją kręgi pojawiające się na polu byłego pastora Toma Logana. Sprawy komplikują się, gdy przyjaciółka dziennikarki umiera po obejrzeniu filmu wideo. Podczas stypy po pogrzebie Cindy zagląda do pokoju Brendy i znajduje feralną taśmę. Zabiera ją, by obejrzeć nagranie. Tuż po projekcji dzwoni telefon. Głos w słuchawce informuje dziewczynę, że zginie za siedem dni. Przerażona Cindy zwraca się o pomoc do medium.
Straszny film III” – 21:00, TV 4

”Straszny film III” – zwiastun filmu

”Człowiek tai chi” – program TV na wtorek 19.03.2019

Tiger Chen Linhu, adept stylu tai chi, zostaje zauważony przez Donaka Marka, biznesmena organizującego nielegalne walki. Otrzymuje od niego ofertę pracy. Początkowo odrzuca propozycję, ale Mark znajduje sposób, by go przekonać. Pomimo ostrzeżeń ze strony mistrza Tiger daje się wciągnąć w świat przemocy. Zaczyna przemieniać się w bestię wyładowującą agresję na przeciwnikach.
Człowiek tai chi” – 21:00, TVN 7

”Człowiek tai chi” – zwiastun filmu

”Dzika droga” – program TV na wtorek 19.03.2019

Po śmierci matki Cheryl uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach. Kobieta zmaga się z uzależnieniem od heroiny i rozpadem małżeństwa. Postanawia samotnie przejść liczącą ponad 1500 km trasę - szlak turystyczny Pacific Crest Trail. Wyczerpująca podróż pozwala jej uporać się z tragedią i odzyskać poczucie sensu życia.
Dzika droga” – 21:00, Super Polsat

”Dzika droga” – zwiastun filmu

”Czas zabijania” – program TV na wtorek 19.03.2019

Missisipi. Dwóch białych mężczyzn gwałci dziesięcioletnią Murzynkę. Jej ojciec, Carl Lee Hailey, postanawia wymierzyć sprawiedliwość i zabija napastników. Ambitny prawnik, Jake Brigance, podejmuje się jego obrony przed sądem. Sprzymierzeńcami Jake'a zostają: były mentor Lucien Wilbanks, koleżanka po fachu Ellen Roark i przyjaciel Harry Rex Vonner. Brat jednego z zabitych gwałcicieli mobilizuje członków Ku-Klux-Klanu. Dochodzi do zamieszek i aktów wandalizmu, wzmagają się uprzedzenia rasowe. Lecz prawnicy nie rezygnują ze sprawy.
Czas zabijania” – 20:00, TV Puls

”Czas zabijania” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d379iuy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d379iuy