Trwa ładowanie...
d3auxnr

Program TV na wtorek - "Uniwersalny żołnierz", "Miłość na wybiegu", "Egzekutor" [11-06-2019]

Program TV na wtorek - 11 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy dwa filmy sensacyjne "Uniwersalny żołnierz" czy "Egzekutor", a także polską komedię romantyczną "Miłość na wybiegu". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na wtorek - "Uniwersalny żołnierz", "Miłość na wybiegu", "Egzekutor" [11-06-2019]
Program TV na wtorek - "Uniwersalny żołnierz", "Miłość na wybiegu", "Egzekutor" [11-06-2019] (East News)
d3auxnr

"Uniwersalny żołnierz" – program TV na wtorek 11.06.2019

Szeregowiec Luc Deveraux zginął podczas wojny w Wietnamie, stając w obronie cywilów, których zamierzał zabić jego przełożony - sierżant Scott. Wiele lat później w stanie Nevada terroryści opanowują tamę, biorąc zakładników. Na miejsce przybywają członkowie oddziału specjalnego należącego do tajnego programu rządowego. Są wśród nich przywróceni do życia Deveraux i Scott, którzy jako maszyny GR44 i GR13 likwidują przestępców. Żołnierze budzą ciekawość dziennikarki Veroniki Roberts, która zakrada się nocą do bazy oddziału.
"Uniwersalny żołnierz" - 21:00, TVN 7

"Uniwersalny żołnierz" - zwiastun filmu

d3auxnr

"Miłość na wybiegu" - program TV na wtorek 11.06.2019

Mieszkająca w małej nadbałtyckiej miejscowości Julia Wejcher marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Tuż przed wyjazdem na egzaminy dziewczyna nakrywa chłopaka na zdradzie. Zawód miłosny sprawia, że oblewa test. Znajoma rodziców, pani Marta - właścicielka zakładu fryzjerskiego, pomaga prowincjuszce zadomowić się w Warszawie. W jej salonie Julia poznaje Marlenę Brodzką, szefową agencji modelek, która oferuje dziewczynie pracę. Julia wkracza w świat mody. W agencji poznaje fotografa, z którym Marlena wiąże wielkie nadzieje
"Miłość na wybiegu" - 20:10, TVP 2

"Miłość na wybiegu" - zwiastun filmu

d3auxnr

"Egzekutor" - program TV na wtorek 11.06.2019

Pracująca w departamencie obrony Lee Cullen przez przypadek odkrywa plan przekazania nowoczesnej i niezwykle niebezpiecznej broni w ręce ludzi, którzy chcą przejąć władzę i zakłócić pokój na świecie. Kobieta zawiadamia FBI, nie wiedząc, iż w spisek zamieszani są politycy najwyższego szczebla i że zrobią wszystko, aby nie dopuścić do ujawnienia prawdy. Uratować może ją jedynie egzekutor - agent specjalny John Kruger z programu ochrony świadków.
"Egzekutor - 21:35, TVN

"Egzekutor" - zwiastun filmu

d3auxnr

"Adrenalina" – program TV na wtorek 11.06.2019

Chev Chelios, płatny zabójca pracujący dla mafii, dowiaduje się, że podczas snu podano mu truciznę. Poprzedniego wieczoru Chev nie wypełnił zlecenia. Pozwolił uciec ofierze, aby skończyć z dotychczasowym życiem i rozpocząć nowe u boku dziewczyny, Eve. Chelios dzwoni do lekarza z prośbą o pomoc. Okazuje się, że stały, wysoki poziom adrenaliny uniemożliwia truciźnie dotarcie do serca. Chev musi być cały czas w ruchu i jak najszybciej znaleźć antidotum. Tymczasem Eve grozi śmiertelne niebezpieczeństwo z rąk gangsterów.
"Adrenalina" - 22:15, Polsat

"Adrenalina" - zwiastun filmu

d3auxnr

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Podziel się opinią

Share

d3auxnr

d3auxnr
d3auxnr