Program TV na wtorek – ”Straszny film II”, ”Kryjówka”, ”W odwecie za śmierć” [12‑03-2019]

Program TV na wtorek – ”Straszny film II”, ”Kryjówka”, ”W odwecie za śmierć” [12-03-2019]
Źródło zdjęć: © Miramax/Courtesy Everett Collection

12.03.2019 11:05, aktual.: 13.03.2019 08:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na wtorek - 12 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy kultową komedię "Straszny film II", film sensacyjny "Kryjówka", a także thriller "W odwecie za śmierć". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

”Straszny film II” – program TV na wtorek 12.03.2019

Profesor Oldman oraz jego asystent Dwight namawiają grupę studentów do udziału w weekendowym eksperymencie naukowym polegającym na zbadaniu paranormalnych sił działających w pewnym domu. Cindy, Ray, Shorty, Brenda, Buddy, Theo i Alex udają się do rezydencji, w której rządzi stary kamerdyner Hanson. W nocy mają miejsce niepokojące wydarzenia. Wkrótce goście przekonują się, że włości nawiedza duch dawnego właściciela, Hueya Kane'a.
Straszny film II” – 22:00, TV 4

”Straszny film II” – zwiastun filmu

”Kryjówka” – program TV na wtorek 12.03.2019

Tobin Frost jest nazywany największym zdrajcą w dziejach CIA. Podczas transakcji odbywającej się w RPARPA były oficer operacyjny, obecnie międzynarodowy przestępca, wpada w ręce amerykańskich agentów. Ma być przesłuchany przez doświadczonego Daniela Kiefera. Najemnicy atakują miejsce, gdzie jest przetrzymywany. Kiefer i jego ludzie zostają zamordowani. Z życiem uchodzi tylko młody funkcjonariusz CIA Matt Weston, który razem z Frostem ucieka z kryjówki. Mężczyźni muszą przetrwać i dowiedzieć się, kto stoi za zamachem.
”Kryjówka” – 20:00, TVN 7

”Kryjówka” – zwiastun filmu

”W odwecie za śmierć” – program TV na wtorek 12.03.2019

Agent Bobby Samuels stoi na czele jednostki specjalnej utworzonej przez rząd USA na Bałkanach w celu zwalczania handlu narkotykami. Do pomocy Bobby'emu zostaje przydzielony Steve, który zostawił w domu żonę w zaawansowanej ciąży. Agenci wpadają na trop rumuńskiego gangstera, Costela, słynącego z napadów rabunkowych. Costel - właściciel popularnego klubu w Bukareszcie, robi interesy z Rosjaninem Dimitrim. Gdy zalega z zapłatą za towar, Dimitri grozi mu śmiercią. Bobby i jego partner trafiają w środek gangsterskich porachunków.
”W odwecie za śmierć” – 20:00, Stopklatka TV

”W odwecie za śmierć” – zwiastun filmu

”Jack Reacher: Nigdy nie wracaj” – program TV na wtorek 12.03.2019

Kierująca jednostką dochodzeniową major Susan Turner zostaje niesłuszne oskarżona o zdradę stanu i aresztowana. Jej wierny przyjaciel Jack Reacher, zasłużony były członek jednostki, nie zawaha się przed niczym, żeby pomóc koleżance i udowodnić przed światem jej niewinność. Przy okazji mężczyzna wpada na ślad rządowego spisku, w który zamieszani są wysoko postawieni przedstawiciele armii.
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj” – 20:10, Polsat

”Jack Reacher: Nigdy nie wracaj” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także