Program TV na wtorek - "Polowanie na prezydenta", "Dzika rzeka", "Paparazzi" [30‑04-2019]

Program TV na wtorek - "Polowanie na prezydenta", "Dzika rzeka", "Paparazzi" [30-04-2019]
Źródło zdjęć: © East News

30.04.2019 08:32, aktual.: 30.04.2019 08:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na wtorek - 30 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy film przygodowy "Polowanie na prezydenta", a także thrillery "Dzika rzeka" i "Paparazzi". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

"Polowanie na prezydenta" - program TV na wtorek 30.04.2019

Prezydent Stanów Zjednoczonych, William Alan Moore, w ostatniej chwili ewakuuje się znad Finlandii zaatakowanej przez terrorystów. Ląduje w dzikiej puszczy. Zamachowcy nie dają za wygraną i rozpoczynają pościg za prezydentem, który zjednuje sobie zaskakującego sprzymierzeńca. Razem z nim stawi czoła uzbrojonym zamachowcom.
"Polowanie na prezydenta" - 20:00, Stopklatka TV

"Polowanie na prezydenta" - zwiastun filmu

"Dzika rzeka" - program TV na wtorek 30.04.2019

Gail była niegdyś przewodnikiem po rzece Kolorado. Wielokrotnie przemierzała jej burzliwe wody. Teraz wyrusza na spływ wraz z mężem i 10-letnim synem. Wspólna wyprawa ma pomóc małżeństwu w naprawieniu relacji w związku. Na szlaku rodzina spotyka Wade'a i Terry'ego. Wkrótce okazuje się, że nieznajomi są poszukiwani przez policję. Bandyci zmuszają Gail, by pomogła im przeprawić się przez niebezpieczne gardło rzeki. Nieporadny Tom musi walczyć o ocalenie rodziny.
"Dzika rzeka" - 21:00, TVN 7

"Dzika rzeka" - zwiastun filmu

"Paparazzi" - program TV na wtorek 30.04.2019

Sławny aktor Bo Laramie ma piękną żonę, Abby, synka i dom na plaży w Malibu. Jednak cena sukcesu okazuje się wysoka. Czwórka paparazzich stawia sobie za cel gwiazdora i jego rodzinę, a reporter Rex Harper postanawia zrujnować mu życie. Pewnego wieczoru Bo zostaje zmuszony przez paparazzich do wyścigu samochodowego, który kończy się tragicznie. Żona odnosi ciężkie obrażenia, a synowi grozi kalectwo. Laramie postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Jeden z nękających go reporterów ginie w wypadku. Drugi zostaje omyłkowo zastrzelony przez policję.
"Paparazzi" - 21:40, TV 4

"Paparazzi" - zwiastun filmu

"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część" - program TV na wtorek 30.04.2019

Siostry Nora i Mary Dominguez pochodzą z dobrze sytuowanej latynoskiej rodziny. Pierwsza poświęca się studiom prawniczym. Młodszą pochłania dbanie o wygląd. Pewnego dnia okazuje się, że rodzina zbankrutowała. Siostry przeprowadzają się do ubogiej dzielnicy Los Angeles. W college'u Mary zauważa Rodriga, żonatego wykładowcę literatury. Ona wpada w oko chłopakowi z sąsiedztwa. Nora staje się obiektem westchnień pracodawcy. Z czasem dziewczyny zaczynają rozumieć, że ubrania Prady nic nie znaczą bez miłości.
"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część" - 20:00, TV Puls

"Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także