Trwa ładowanie...

Program TV na wtorek – "Pasażerowie", "Ranczo Wilkowyje", "Uznany za niewinnego" [18-06-2019]

Program TV na wtorek – 18 czerwca 2019. Dziś w TV dramat science fiction "Pasażerowie" z Jennifer Lawrence, polska komedia "Ranczo Wilkowyje" oraz film kryminalny "Uznany za niewinnego" z Harrisonem Fordem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na wtorek – "Pasażerowie", "Ranczo Wilkowyje", "Uznany za niewinnego" [18-06-2019]Źródło: Materiały prasowe
d454nbg
d454nbg

"Pasażerowie" – program TV na wtorek 18.06.2019

Ruszyła misja kosmiczna, której uczestnicy będą kolonizować planetę w odległej galaktyce. Z racji, że podróż będzie trwać aż 120 lat, osoby będące na statku kosmicznym zostaną wprowadzone w stan hibernacji. Niestety, system zawodzi i jeden z pasażerów statku - mechanik Jim budzi się 90 lat za wcześnie. Mężczyzna czuje się bardzo samotny, postanawia więc znaleźć sobie partnerkę. Jego wybór pada na piękną pisarkę Aurorę. Choć oboje pochodzą z różnych światów, szybko nawiązują nić porozumienia, a z czasem zakochują się w sobie. Ich sielanka nie trwa jednak długo. Odkrywają, że statek jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Relacja zakochanych zostaje poddana trudnej próbie, gdy kobieta dowiaduje się, że obudziła się przed czasem nie z powodu awarii systemu.

W rolach głównych Jennifer Lawrence i Chris Pratt. Film miał dwie nominacje do Oscara w 2017 roku.

"Pasażerowie" – 20:05, Polsat

"Ranczo Wilkowyje" – program TV na wtorek 18.06.2019

Lucy Wilska, Amerykanka polskiego pochodzenia, odziedziczyła stary dworek na wschodzie Polski. Gdy przyjechała na miejsce, musiała zmierzyć się z zupełnie inną mentalnością mieszkańców wsi Wilkowyje oraz z ich niechęcią do zmian. Poradziła sobie jednak ze wszystkimi problemami i znalazła miłość - malarza Kusego. Szczęście pary zostaje przerwane, gdy ze Stanów Zjednoczonych przyjeżdża mąż Lucy, Louis. Ich rozwód nie został do końca przeprowadzony. Mężczyzna liczy, że odzyska kobietę i namówi ją do powrotu do USA. Urażony Kusy, za radą proboszcza.postanawia usunąć się w cień. Z czasem jednak zaczyna podejrzewać Louisa o złe intencje.

d454nbg

Tymczasem do Wilkowyj przyjeżdża Czerepach, którego mianowano kontrolerem w Izbie Obrachunkowej. Wójt razem z przedsiębiorcą Więcławskim knują spisek przeciwko niemu. Bywalcy ławeczki, którzy pokłócili się ze sklepową, postanawiają otworzyć własny ogródek piwny. Solejukowa zapragnęła zmienić swój wygląd, by zwrócić uwagę swojego męża. Pomagają jej w tym Wezółowa i Hadziukowa.

Występują m.in. Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski, Cezary Żak, Katarzyna Żak, Radosław Pazura, Franciszek Pieczka, Artur Barciś, Marta Lipińska, Violetta Arlak i Piotr Pręgowski.

"Ranczo Wilkowyje" – 20:10, TVP 2

"Uznany za niewinnego" – program TV na wtorek 18.06.2019

Żonaty prokurator Rusty Sabich miał romans ze swoją koleżanką z pracy Carolyn Polhemus. Jego była kochanka zostaje zamordowana. Przełożony Rusty'ego, Raymond Horgan, powierza mu dochodzenie w tej sprawie. Okazuje się, że wszystkie zebrane poszlaki wskazują na… samego Sabicha. Z dnia na dzień mężczyzna traci wszystko, na czym zależało mu w życiu, jest ze wszystkim osamotniony. Kończy się jego błyskotliwa kariera i zostaje postawiony w stan oskarżenia. Szef jest przekonany o jego winie, nawet obrońca zaczyna tracić wiarę w niewinność swojego klienta. Nie może też liczyć na łaskawość bezkompromisowego sędziego Larrena Lyttle'a. Rusty musi znaleźć prawdziwego mordercę i dowody przeciwko niemu.

W roli głównej Harrison Ford.

"Uznany za niewinnego" – 22:10, TVN 7

d454nbg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d454nbg