Trwa ładowanie...

Program TV na wtorek – ”Niezniszczalni III”, ”Kolekcjoner”, ”Na uwięzi” [23-04-2019]

Program TV na wtorek - 23 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy kinowy hit ”Niezniszczalni III”, dramat kryminalny ”Kolekcjoner” oraz film sensacyjny ”Na uwięzi”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na wtorek – ”Niezniszczalni III”, ”Kolekcjoner”, ”Na uwięzi” [23-04-2019]Źródło: East News
dteg7yc
dteg7yc

”Niezniszczalni III” – program TV na wtorek 23.04.2019

Barney Ross, nożownik Lee Christmas, specjalista od walki wręcz Yin Yang, znawca broni Hale Caesar i ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road to trzon grupy najemników specjalizujących się w misjach, których nikt nie ma odwagi wykonać. Tym razem przychodzi im zmierzyć się z uznanym za zmarłego Conradem Stonebanksem, dawnym przyjacielem Barneya, współzałożycielem grupy, a obecnie handlarzem bronią. Żądny zemsty Stonebanks szykuje armię przeciwko Niezniszczalnym. By stawić mu czoła, weterani rekrutują młodych wojowników.
”Niezniszczalni III” – 20:10, Polsat

”Niezniszczalni III” – zwiastun filmu

”Kolekcjoner” – program TV na wtorek 23.04.2019

W miasteczku uniwersyteckim w Durham dochodzi do serii napadów na studentki. Jedną z porwanych jest siostrzenica doktora Aleksa Crossa, policyjnego specjalisty zajmującego się tworzeniem portretów psychologicznych zabójców. Obawiając się opieszałości policji, Cross postanawia rozpocząć własne dochodzenie. Niebawem do poszukiwań przyłącza się doktor Kate McTiernan, niedoszła ofiara psychopaty, której udało się uciec. Tylko ona zna jego głos i może go rozpoznać. Razem prowadzą żmudne i niebezpieczne śledztwo.
”Kolekcjoner” – 21:00, TVN

”Kolekcjoner”– zwiastun filmu

”Na uwięzi” – program TV na wtorek 23.04.2019

Sawa żyje w mieście pełnym przemocy i bezprawia. Gdy jej rodzice giną zamordowani, zrozpaczona dziewczyna zaczyna się szkolić na zawodową zabójczynię. Z pomocą kolegi ojca, policjanta Karla, i tajemniczego przyjaciela Oburiego, wszczyna pościg za mordercami rodziców. Chce wymierzyć sprawiedliwość i dokonać zemsty.
”Na uwięzi” – 21:00, TV 4

”Na uwięzi” – zwiastun filmu

”W obliczu śmierci” – program TV na wtorek 23.04.2019

James Bond udaje się do Bratysławy, skąd zostanie przerzucony na Zachód generał KGB Gieorgij Koskow. Agent ma unieszkodliwić snajpera, który otrzymał zadanie zabicia generała. Strzelcem okazuje się piękna wiolonczelistka Kara Milovy. Umieszczony w strzeżonym ośrodku w Anglii Koskow zostaje porwany. Akcję zaaranżował handlarz bronią, w którego willi w Tangerze generał znajduje gościnę. Obaj chcą zdefraudować 50 milionów dolarów przeznaczonych przez Rosję na zakup nowoczesnej broni, która ma być użyta w Afganistanie. Bond i Kara ruszają do Tangeru.
”W obliczu śmierci” – 23:20, TVP 1

”W obliczu śmierci” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

dteg7yc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dteg7yc