Trwa ładowanie...

Program TV na wtorek – ”Niezniszczalni”, ”Czasy ostateczne: pozostawieni”, ”Zapłata” [09-04-2019]

Program TV na wtorek – 9 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy same megahit ”Niezniszczalni" z udziałem gwiazd kina akcji, a także thrillery jak ”Czasy ostateczne: pozostawieni” oraz ”Zapłata”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na wtorek – ”Niezniszczalni”, ”Czasy ostateczne: pozostawieni”, ”Zapłata” [09-04-2019]Źródło: East News
d2tqz0h
d2tqz0h

”Niezniszczali” – program TV na wtorek 09.04.2019

Barney Ross dowodzi grupą najemników, do której należą: Lee Christmas, Yin Yang, Hale Caesar i Toll Road. Po jednej z akcji snajper Gunner Jensen zostaje wykluczony z grupy. Najemnicy przyjmują zlecenie od enigmatycznego "Kościelnego". Mają obalić generała Garzę, który sprawuje krwawe rządy na niewielkiej południowoamerykańskiej wyspie. W trakcie rozpoznania Ross i Christmas spotykają Sandrę, działającą w lokalnym ruchu oporu. Dziewczyna okazuje się córką generała, a on sam jedynie marionetką w rękach handlarzy narkotyków.
”Niezniszczalni” – 20:10, Polsat

”Niezniszczalni” – zwiastun filmu

”Czasy ostateczne: pozostawieni” – program TV na wtorek 09.04.2019

Rodzina Chloe przeżywa kryzys. Jej matka, ortodoksyjna katoliczka, mówi o nadchodzącej apokalipsie, co skłania ojca, pilota, do ucieczki w pracę i romans ze stewardesą. W dniu swoich urodzin Rayford woli wziąć lot do Londynu niż zostać z rodziną. Kilka godzin po starcie ma miejsce niewytłumaczalne zdarzenie, które obejmuje zasięgiem cały świat. Pozostali przy życiu ludzie próbują zrozumieć, co się stało. Rayford Steele musi sprowadzić na ziemię samolot wraz z ocalałymi pasażerami. Córka mu w tym pomaga.
”Czasy ostateczne: pozostawieni” – 20:00, TV Puls

”Czasy ostateczne: pozostawieni” – zwiastun filmu

”Zapłata” – program TV na wtorek 09.04.2019

Michael Jennings przez trzy lata pracował nad pewnym projektem. Po jego ukończeniu jego pamięć została wykasowana, zgodnie zresztą z wcześniejszymi ustaleniami. Jednak po zabiegu zamiast koperty z czekiem mężczyzna otrzymuje kilka przypadkowych przedmiotów i informację, że dobrowolnie zrzekł się wynagrodzenia. Wkrótce Michael orientuje się, że ktoś chce go zabić. By ocalić życie, musi odzyskać pamięć. Za pomocą otrzymanych przedmiotów usiłuje odtworzyć wspomnienia. Pomaga mu zakochana w nim Rachel, która była jego współpracownicą.
”Zapłata” – 21:00, TVN 7

”Zapłata” – zwiastun filmu

”Potrzask” – program TV na wtorek 09.04.2019

Agent Jeremy Reins przybywa do Nowego Jorku. Pewnego dnia traci przytomność. Budzi się w ciemnościach. Jedyna rzeczą, którą dostrzega, jest zegar odliczający czas. Okazuje się, że został porwany i uwięziony w skrzyni schowanej w bagażniku samochodu. Bezimienni porywacze żądają, aby wskazał im miejsce, gdzie prezydent USA ukrywa się podczas zagrożenia atakami terrorystycznymi.
”Potrzask” – 21:00, TV 4

”Potrzask” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2tqz0h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tqz0h