Program TV na wtorek – "Krzyk IV", "Za szybcy, za wściekli", "Red II" [21‑05-2019]

Program TV na wtorek – "Krzyk IV", "Za szybcy, za wściekli", "Red II" [21-05-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.05.2019 07:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na wtorek – 21 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy kultowy horror "Krzyk IV", film sensacyjny "Za szybcy, za wściekli" oraz komedię kryminalną :Red II". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

"Krzyk IV" – program TV na wtorek 21.05.2019

Dziesięć lat po tragedii w Woodsboro mieszkańcy miasteczka prawie zapomnieli o morderstwach sprzed lat. Jedna z uczestniczek tamtych wydarzeń, Sydney Prescott, napisała poradnik o przezwyciężaniu traumy. Kobieta przyjeżdża do Woodsboro, które jest ostatnim punktem na trasie promocji książki. Sydney spotyka szeryfa Deweya Rileya oraz byłą dziennikarkę Gale Weathers-Riley, którzy przed laty również przeżyli koszmar, a obecnie są małżeństwem. Wszyscy są przekonani, że zabójca nie żyje, lecz ten niespodziewanie znów się pojawia.
"Krzyk IV" – 22:10, Stopklatka TV

"Krzyk IV" – zwiastun filmu

"Za szybcy, za wściekli" – program TV na wtorek 21.05.2019

Brian O'Conner stracił pracę w policji, gdyż umożliwił ucieczkę aresztowanemu Dominicowi Toretto, uczestnikowi nielegalnych wyścigów. Teraz zarabia, biorąc udział w ulicznych wyścigach w Miami. W trakcie kolejnego startu zostaje zatrzymany przez miejscowych stróżów prawa. Chcąc się zrehabilitować, zgadza się podjąć misji, której celem jest zdemaskowanie Cartera Verone'a, bossa narkotykowego. Przyjaciel z czasów szkolnych, Roman "Ro" Pearce, pomaga Brianowi w ryzykownej akcji. Obaj zdobywają zaufanie Verone'a, który zatrudnia ich jako kierowców.
"Za szybcy, za wściekli" – 21:55, TV Puls

"Za szybcy, za wściekli" – zwiastun filmu

"Red II" – program TV na wtorek 21.05.2019

Były agent CIA Frank Moses żyje w związku z Sarą Ross, która martwi się, że wkrótce wpadną w rutynę. Jej marzenie o niebezpiecznej przygodzie spełnia się za sprawą skradzionej w czasach zimnej wojny broni o nazwie Nightshade. Panuje przekonanie, że Frank i jego były partner Marvin są w posiadaniu urządzenia nuklearnego, które wielu chciałoby zdobyć. MI6 wydaje na nich wyrok śmierci. Grupa ucieka do Paryża, gdzie Frank spotyka dawną miłość. Poszukiwania genialnego Edwarda Baileya doprowadzają zespół Franka do odkrycia tajemnicy Nightshade.
"Red II" – 21:00, TVN 7

"Red II" – zwiastun filmu

"Champion II"– program TV na wtorek 21.05.2019

Gwiazdor światowego boksu przyjeżdża do Rosji, gdzie zostaje wplątany w handel narkotykami i trafia do więzienia, w którym organizowane są walki bokserskie. Naczelnik zakładu karnego i mafia robią wszystko, aby przekonać Chambersa do pojedynku z miejscowym mistrzem.
"Champion II" – 21:55, TV 4

"Champion II" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także