Trwa ładowanie...

Program TV na wtorek – ”Krwawa rozgrywka”, "Uprowadzona 2", ”Mr. Brooks” [26-03-2019]

Program TV na wtorek – 26 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy film “Krwawa rozgrywka” z Jackiem Chanem, drugą część “Uprowadzonej” oraz thriller ”Mr. Brooks”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na wtorek – ”Krwawa rozgrywka”, "Uprowadzona 2", ”Mr. Brooks” [26-03-2019]Źródło: Materiały prasowe
d15008b
d15008b

”Krwawa rozgrywka” – program TV na wtorek 26.03.2019

Agent specjalny Lin Dong dowiaduje się, że stan zdrowia jego córki chorej na białaczkę pogorszył się. Nie może być przy niej, ponieważ musi chronić doktora Jamesa, ważnego świadka. Dziewczynka umiera. Kilka lat później australijski pisarz Rick Rogers wydaje książkę o dziewczynie żyjącej z mechanicznym sercem. Pewnego dnia tajemniczy Li Sen kradnie dane z komputera autora. W tym czasie Rogers jest torturowany przez Kobietę w Czerni i dwóch mężczyzn. Młodą Nancy męczą koszmary w laboratorium. Okazuje się, że jest ona zmarłą przed córką Lin Donga. Wskrzesił ją doktor James, który genetycznie modyfikował ludzi. Dziewczyna nie pamięta swojego poprzedniego życia.

“Krwawa rozgrywka” - 20:00, TV Puls

”Uprowadzona 2” – program TV na wtorek 26.03.2019

Albańscy gangsterzy kilka lat temu porwali Kim - nastoletnią córkę emerytowanego agenta CIA Bryana Millsa. Teraz jednak życie jego rodziny zaczyna się układać. Szkoli Kim, by radziła sobie w sytuacjach podobnych do tej sprzed lat. Koszmar jednak powraca, gdy Bryan zatrudnia się jako ochroniarz ważnej osobistości w Stambule. Chce też zaprosić rodzinę do Turcji na wakacje. Agent i jego żona zostają porwani przez albańskiego gangstera, który chce się zemścić za zabójstwo jego syna. Kim udaje się w porę uciec. Poszukiwana przez bandytów pomaga rodzicom w ucieczce.

“Uprowadzona 2” - 20:05, Polsat

”Mr. Brooks” – program TV na wtorek 26.03.2019

Earl Brooks wiedzie spokojne życie z rodziną w Portland. Jednak pod życiem męża-filantropa kryje się psychopata. Za każdym razem na miejscu zbrodni zostawia krwawe odciski palców swoich ofiar. Dzięki nieposzlakowanej opinii i inteligencji przez długi czas jest poza podejrzeniami policji i cieszy się bezkarnością. Długo powstrzymywał się przed popełnieniem kolejnego zabójstwa. Jednak sprowokowany przez swoje alter ego zabija parę młodych ludzi. Zostaje sfotografowany przez podglądacza, który zaczyna go szantażować. Na trop Brooksa wpada też detektyw Tracy Atwood, która sama zmaga się z problemami rodzinnymi oraz prześladującym ją przestępcą.

“Mr. Brooks” - 21:00, TVN 7
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d15008b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15008b