Trwa ładowanie...

Program TV na wtorek – "Hulk", "Niezniszczalni 2", "Zemsta cieciów" [16-04-2019]

Program TV na wtorek – 16 kwietnia 2019. Dziś w TV film o superbohaterze "Hulk", "Niezniszczalni 2" z Sylvestrem Stallone’em, Jasonem Stathamem i Jetem Li oraz komedia "Tower Heist: Zemsta cieciów" z Benem Stillerem i Eddiem Murphym. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na wtorek – "Hulk", "Niezniszczalni 2", "Zemsta cieciów" [16-04-2019]Źródło: East News
d27s2rj
d27s2rj

"Hulk" – program TV na wtorek 16.04.2019

Genetyk Banner prowadzi w tajnej bazie wojskowej badania nad systemem odpornościowym. Oficjalnie nie może eksperymentować na ludziach, dlatego prowadzi testy na sobie i swoim nowo narodzonym synu. W domu Bannerów dochodzi do tragedii, która zaważy na przyszłości chłopca. 30 lat później Bruce, syn genetyka, może pochwalić się wybitnymi osiągnięciami naukowymi. Nie pamięta wypadku, trafił do rodziny zastępczej.

Razem z bliską współpracowniczką Betty Ross prowadzi badania nad modyfikacjami genetycznymi, którymi interesuje się armia. Podczas jednego z testów dochodzi do wypadku, w którym Bruce Banner otrzymuje ogromną dawkę promieniowania. Uaktywni ona substancję, którą zaaplikował mu ojciec po narodzinach. Naukowiec w chwilach stresu zamienia się w Hulka, zielonego olbrzyma siejącego spustoszenie. Nie ma żadnej kontroli nad swoim budzącym grozę wcieleniem. Tocząc nierówną walkę z samym sobą, musi zmierzyć się z armią dowodzoną przez gen. Thunderbolta Rossa, ojca Betty.

"Hulk" – 20:00, TV Puls

"Niezniszczalni 2" – program TV na wtorek 16.04.2019

Barney Ross dowodzi grupą najemników. Członkami zespołu są m.in. władający bronią sieczną Lee Christmas, mistrz wschodnich sztuk walki Yin Yang, posługujący się bronią palną Hale Caesar, ekspert od ładunków wybuchowych Toll Road i nieprzewidywalny snajper Gunner Jensen. Otrzymują od CIA misję. Mają polecieć do Albanii. przechwycić pewien tajemniczy obiekt ze strąconego tam samolotu. Tam wpadają w zasadzkę.

d27s2rj

Przemytnik broni, Jean Vilain, uprowadza, a następnie morduje Billy'ego The Kida, najmłodszego członka grupy. Najemnicy będą chcieli się zemścić. Tymczasem ludzie Vilaina usiłują przechwycić duże ilości plutonu z opuszczonej kopalni. Niezniszczalni, wspierani przez specjalistkę od nowoczesnej technologii Maggie Chan, najemnika Trencha oraz emerytowanego wojskowego Bookera, muszą pokrzyżować im plany.

"Niezniszczalni 2" – 20:10, Polsat

"Tower Heist: Zemsta cieciów" – program TV na wtorek 16.04.2019

Josh Kovacs jest zarządcą luksusowego apartamentowca w Nowym Jorku. Jednym z lokatorów wieżowca jest potentat z Wall Street Arthur Shaw, który został objęty aresztem domowym za defraudację sporej kwoty. Do ofiar finansowych przekrętów Shawa należą m.in. pracownicy apartamentu, którzy powierzyli mu swoje fundusze emerytalne.

Biznesmen uniknie kary, więc Josh i jego kompani - recepcjonista Charlie i zrujnowany inwestor Fitzhugh - chcą się odegrać. Z pomocą przebiegłego Slide'a zamierzają ukraść pieniądze z mieszkania Shawa. O odzyskanie pieniędzy będzie trudno, bowiem pilnują ich funkcjonariusze FBI. Jednak grupa “cieciów” znak budynek tak dobrze jak nikt inny.

"Tower Heist: Zemsta cieciów" – 21:00, TVN 7

d27s2rj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27s2rj