Program TV na środę - "Wierny ogrodnik", "Hellboy", "Dziedzictwo Bourne’a" [26‑06-2019]

Program TV na środę - "Wierny ogrodnik", "Hellboy", "Dziedzictwo Bourne’a" [26-06-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

26.06.2019 08:24, aktual.: 28.06.2019 12:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na środę – 26 czerwca 2019. Dziś w TV thriller "Wierny ogrodnik" z Rachel Weisz, horror science fiction Guillerma del Toro "Hellboy" oraz film sensacyjny "Dziedzictwo Bourne’a" z Jeremym Rennerem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

"Wierny ogrodnik" – program TV na środę 26.06.2019

Justin Quayle zawsze pokornie akceptuje to, czego nie może zmienić, m.in. prawa wielkiej polityki i dyplomacji. Jego ulubionym zajęciem jest pielęgnowanie przydomowego ogrodu w Kenii. Pewnego dnia w Anglii prowadzi wykład dla studentów. Młoda Tessa zadaje mu niewygodne, ale trafne pytania. Justin zaprasza ją na kawę. Wspólnie spędzają noc. Wkrótce biorą ślub i przeprowadzają się do Afryki. Tam Tessa zyskuje opinię skandalistki. Za wszelką cenę chce ujawnić przestępstwa, których wielkie koncerny farmaceutyczne dopuszczają się na mieszkańcach Czarnego Lądu. W swoje śledztwo nie wtajemnicza męża.

Pewnego dnia Tessa zostaje zamordowana. Justin szuka morderców na własną rękę. Stopniowo odkrywa bulwersujące fakty, trafia na trop finansowych i politycznych intryg, które są ukrywane za hasłami o pomocy dla Trzeciego Świata. Odkrywa też mroczną przeszłość zamordowanej żony.

Za rolę w tym filmie Rachel Weisz otrzymała Oscara i Złoty Glob w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa.

"Wierny ogrodnik" – 20:00, TVN 7

"Hellboy" – program TV na środę 26.06.2019

Rok 1944. Naziści przegrywają wojnę. Zdesperowani z pomocą okrutnego szaleńca Rasputina chcą sprowadzić z piekieł diabelskiego wojownika Hellboya. Próbę otwarcia portalu do innego wymiaru przerywają amerykańscy żołnierze. Ostatecznie na Ziemi pojawia się demon-dziecko, które trafia w ręce aliantów. Opiekuje się nim profesor Broom, założyciel Biura Badań Paranormalnych i Obrony.

Naukowiec traktuje małego demona jak swojego rodzonego syna przez wiele lat. Mimo szatańskiego pochodzenia z czasem staje się on uosobieniem dobra. Podejmuje walkę z siłami ciemności, które zagrażają ludzkości. Pomagają mu w tym Abe Sapien a także Liz Sherman, w której Hellboy zakochuje się. W następnej misji muszą odnaleźć Rasputina i stawić czoło nazistom, którzy wcześniej powołali Hellboya do życia.

Reżyserem jest nagrodzony Oscarem Guillermo del Toro.

"Hellboy" – 21:00, TV 4

"Dziedzictwo Bourne’a" – program TV na środę 26.06.2019

Po tym, jak Jason Bourne publicznie ujawnił swoją tożsamość, prace nad szkoleniem, które miało polepszyć skuteczność agentów, stają pod znakiem zapytania. Na jaw wychodzą kolejne projekty, m.in. "Outcome". Zakłada on ingerencję w kod genetyczny agenta poprzez dodanie dwóch chromosomów. W ten sposób zyskuje on niezwykłą siłę i nieprzeciętną inteligencję. Ponieważ projekt został ujawniony, zostaje on zamknięty. Grupa kierowana przez Erika Byera likwiduje każdego uczestnika. Aaronowi Crossowi, jednemu z takich agentów, udaje się przetrwać. Rozpoczyna poszukiwania swojej tożsamości. Pomaga mu w tym lekarka Marta, która pracowała przy "Outcome". Oboje rozpoczynają walkę o swoje życie.

W rolach głównych Jeremy Renner, Rachel Weisz i Edward Norton.

"Dziedzictwo Bourne’a" – 21:35, TVN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także