Trwa ładowanie...

Program TV na środę –"Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu", "Ścigani”, "Stalingrad" [10-04-2019]

Program TV na środę – 10 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy komedię muzyczną "Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu", film sensacyjny "Wanted - Ścigani" z Angeliną Jolie i Morganem Freemanem oraz film wojenny "Stalingrad". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na środę –"Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu", "Ścigani”, "Stalingrad" [10-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d1rq41e
d1rq41e

"Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu" – program TV na środę 10.04.2019

Taylor przylatuje do Włoch na zaproszenie siostry Maddie, by spędzić cudowne wakacje pełne zabawy. Jednak na miejscu czeka na kobietę niespodzianka - okazuje się, że została zaproszona na ślub siostry. Jej przyszłym mężem jest Raf, z którym Taylor miała kiedyś romans. Jej uczucie do niego nie zgasło. Wkrótce przekonuje się, że nie jest mu obojętna. Taylor i Raf muszą zdecydować, czy chcą budować swoje szczęście kosztem Maddie.

"Walking on Sunshine. Chodzę w słońcu" – 22:30, TVP 2

"Wanted - Ścigani" – program TV na środę 10.04.2019

Wesley Gibson jest księgowym z Chicago szykanowanym przez szefową Janice. Cathy, jego narzeczona, regularnie zdradza go z jego kumplem Barrym. W przetrwaniu beznadziejnej sytuacji pomagają mu środki uspokajające. Pewnego dnia podczas zakupów ktoś do niego strzela. Ratuje go piękna Fox, która informuje też mężczyznę, że poluje na niego zamachowiec Cross. Zabił też ojca Wesleya, który był najwybitniejszym egzekutorem tajnego stowarzyszenia. Mężczyzna trafia do przywódcy bractwa, Sloana. Ten zaznajamia go z tajnikami organizacji. Okazuje się, że Wesley odziedziczył po ojcu wyjątkowe zdolności. Będzie chciał zemścić się na Crossie.

"Wanted - Ścigani" – 22:30, TVN

"Stalingrad" – program TV na środę 10.04.2019

Listopad 1942 roku. Trwa II wojna światowa, armia III Rzeszy przypuściła ofensywę na ZSRR i oblężyła Stalingrad. Grupa żołnierzy dowodzona przez kapitana Gromowa broni ważnego strategicznie budynku. Mieszka w nim 18-letnia Katia. Jej życie jest teraz zależne od postawy żołnierzy, ale buduje z nimi bardzo bliskie relacje, które zahaczają o romans. W odciętym od świata mieście cierpią wojskowi i cywile, którzy muszą znieść głód i opanować strach przed nacierającym wrogiem. Do tego temperatura powietrza zaczyna schodzić grubo poniżej zera. Scenariusz został zainspirowany wspomnieniami kombatantów.

"Stalingrad" – 22:50, TV Puls
d1rq41e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rq41e