Trwa ładowanie...

Program TV na środę – "Uczciwa gra", "Akt odwagi", "Dziewczyna z tatuażem" [03-04-2019]

Program TV na środę – 3 kwietnia 2019. Dziś w TV obejrzymy thrillery “Uczciwa gra” z Naomi Watts i “Dziewczyna z tatuażem” z Danielem Craigiem oraz film sensacyjny ”Akt odwagi”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na środę – "Uczciwa gra", "Akt odwagi", "Dziewczyna z tatuażem" [03-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
dyhftqz
dyhftqz

"Uczciwa gra" – program TV na środę 03.04.2019

Joseph Wilson jako były ambasador USA w Afryce i Bliskim Wschodzie za kulisy wielkiej polityki. Na łamach “New York Times” postanawia ujawnić niewygodną dla wielu prawdę o manipulacji i kłamstwach gabinetu George’a Busha. Wilson stara się dowieść, że rząd rozpowszechnia wśród opinii publicznej błędne informacje na temat broni masowego rażenia, aby uzasadnić inwazję amerykańskich wojsk na Irak. Władze odgrywają się na byłym ambasadorze i rujnują karierę agentki CIA i jego żony Valerie. Kobieta jednak chce bronić w sądzie swojego imienia.

"Uczciwa gra" - 21:00, TVN 7

"Akt odwagi"– program TV na środę 03.04.2019

Członkowie oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej ostatnie chwile przed wylotem na misję spędzają w San Diego ze swoimi bliskimi. Wychodzą z założenia, że zanim wyruszą, muszą zamknąc wszystkie prywatne sprawy i zażegnać spory. Wkrótce docierają do dżungli w Kostaryce. Mają odbić agentkę CIA Lisę Morales z rąk terrorystów. Później lecą na misje do Czeczeni, Ukrainy, na Filipiny i do Somalii.

Głównych bohaterów zagrali prawdziwi żołnierze, którzy wciąż aktywnie służą w US Navy SEALs.

"Akt odwagi" - 22:15, TV Puls

"Dziewczyna z tatuażem" – program TV na środę 03.04.2019

Mikael Blomkvist to znany w Szwecji dziennikarz śledczy, który bardzo ceni sobie niezależność i nie ulega naciskom. Jego postawa sprawia, że zostaje uznany w sądzie winnym zniesławienia wpływowego przemysłowca. Zawiesza swoją działalność w prasie. Nagle dostaje zlecenie, by zbadać tajemniczą sprawę zaginięcia Harriet, bratanicy Henrika Vangera, właściciela koncernu przemysłowego. Dziewczyna zniknęła na wyspie przed laty w niewyjaśnionych okolicznościach. Blomkvist szybko orientuje się, że każdy jego krok śledzi genialna hakerka Lisbeth Salander, która współpracuje z Vangerem. Podwójne dochodzenie ujawnia przed nimi tajemnice rodziny i doprowadza ich do odkrycia przerażającej prawdy.

"Dziewczyna z tatuażem" - 22:30, TVN

dyhftqz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyhftqz