Trwa ładowanie...

Program TV na środę – "Replikant", "Death Race: Wyścig śmierci", "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" [17-04-2019]

Program TV na środę – 17 kwietnia 2019. Dziś w TV thriller science fiction "Replikant" z Jean-Claude'em Van Damme'em, film sensacyjny "Death Race: Wyścig śmierci" z Jasonem Stathamem oraz komedia romantyczna "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" z Diane Kruger. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na środę – "Replikant", "Death Race: Wyścig śmierci", "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" [17-04-2019]Źródło: Materiały prasowe
d2gnz2o
d2gnz2o

"Replikant" – program TV na środę 17.04.2019

Policjant Jake Riley od lat ściga seryjnego mordercę-piromana, który zabija samotne matki i podpala miejsca zbrodni. Riley wkrótce odchodzi na emeryturę, ale tej sprawy nie ma zamiaru odpuścić. Tym bardziej, że tajna rządowa agencja zaproponowała mu współpracę przy pewnym projekcie.

Przy kolejnej ofierze znaleziono włos mordercy. Mając DNA sprawcy, postanowiono stworzyć jego klona. Miał on doprowadzić do poszukiwanego. Jednak klon nie jest doskonały, ma psychikę małego dziecka. Co gorsza, dręczony koszmarami i wizjami morderstw ucieka z laboratorium, by szukać mordercy na własną rękę. Riley rusza w pościg za klonem.

"Replikant" – 20:00, TV Puls

"Death Race: Wyścig śmierci" – program TV na środę 17.04.2019

Stan gospodarki USA pogarsza się, rośnie poziom bezrobocia i przestępczości. Jednocześnie do władzy dochodzą potężne korporacje, a w kraju pojawiają się prywatne więzienia. Do jednego z takich zakładów karnych trafia Jensen Ames, trzykrotny mistrz serii NASCAR, który został niesłusznie skazany za zabójstwo żony. Naczelniczką więzienia Terminal Island jest Hennessey, która organizuje wyjątkowo krwawe wyścigi samochodowe, w których udział biorą więźniowie. Pokazywane są one w Internecie jako reality show i mają one sporo fanów. Główną nagrodą za zwycięstwo w serii wyścigów jest wolność.

d2gnz2o

Na miejscu Ames otrzymuje od naczelniczki propozycję współpracy. Ma udawać niedawno zmarłego, uwielbianego przez miliony Frankensteina w kolejnej rundzie zawodów, a jeśli uda mu się wygrać, zyska szansę na warunkowe zwolnienie. Jensen przyjmuje ofertę i poznaje członków swojego zespołu - mechanika Coacha i nawigatorkę Case. Razem walczą na torze z socjopatycznym Machine Gune Joem, psychopatycznym Grimmem i członkiem triady 14K i przebiegłym Pachenką.

"Death Race: Wyścig śmierci" – 22:30, TVN

"Wyszłam za mąż, zaraz wracam" – program TV na środę 17.04.2019

Isabelle jest szczęśliwą dentystką w wieloletnim związku pełnym miłości. Jednak gdy Pierre prosi ją o rękę, panikuje - obawia się, że jej szczęście zrujnuje klątwa, przez którą pierwsze małżeństwa kobiet z jej rodziny zawsze kończyły się szybkim rozwodem. Bohaterka postanawia przechytrzyć przeznaczenie i poślubić przypadkowo spotkanego mężczyznę, a następnie szybko się rozwieść, by móc bezpiecznie wyjść za Pierre'a. Kandydatem na pierwszego męża staje się Jean-Yves, autor przewodników turystycznych, którego poznała w samolocie do Kenii. Isabelle postanawia go uwieść i namówić do szybkiego ślubu.

"Wyszłam za mąż, zaraz wracam" – 22:30, TVP 2

d2gnz2o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gnz2o