Program TV na środę – ”Poznaj moich rodziców”, ”Chłopak z sąsiedztwa”, ”Jak urodzić i nie zwariować” [15‑05-2019]

Program TV na środę – ”Poznaj moich rodziców”, ”Chłopak z sąsiedztwa”, ”Jak urodzić i nie zwariować” [15-05-2019]
Źródło zdjęć: © East News

15.05.2019 09:03, aktual.: 15.05.2019 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na środę – 15 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy komedię z Robertem De Niro ”Poznaj moich rodziców”, thriller "Chłopak z sąsiedztwa” oraz komedię romantyczną ”Jak urodzić i nie zwariować”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

”Poznaj moich rodziców” – program TV na środę 15.05.2019

Gregowi udało się wkupić w łaski ojca swojej narzeczonej. Wspólnie z ukochaną Pam planują wesele. Zanim to jednak nastąpi, przyszli teściowie chcą poznać rodziców Grega, którzy mieszkają na malowniczo położonej wyspie. Narzeczeni zabierają Jacka i Dinę do domu państwa Fockerów na weekend. Okazuje się, że rodzice narzeczonego córki prowadzą swobodny styl życia. Ojciec Pam odkrywa również, że Greg parę razy skłamał, opowiadając o dzieciństwie.
”Poznaj moich rodziców” – 20:40, Polsat

”Poznaj moich rodziców” – zwiastun filmu

”Chłopak z sąsiedztwa” – program TV na środę 15.05.2019

Nauczycielka Claire Peterson rozwodzi się mężem, który ją zdradził. Wkrótce do domu obok wprowadza się przystojny nastolatek, który zaczyna z nią flirtować. Noah jest uroczy, pomocny, zaprzyjaźnia się z synem kobiety, Kevinem. W chwili słabości Claire spędza z sąsiadem noc. Następnego dnia czuje się winna, próbuje zakończyć znajomość. Chłopak nie przyjmuje odtrącenia. Zapisuje się na jej zajęcia, próbuje ją skompromitować w pracy, wykorzystuje przyjaźń z synem. Spirala terroru nakręca się, prowadząc do tragicznego finału.
”Chłopak z sąsiedztwa” – 22:35, TVN

”Chłopak z sąsiedztwa”– zwiastun filmu

”Jak urodzić i nie zwariować”– program TV na środę 15.05.2019

W dniu odniesienia zwycięstwa w telewizyjnym show tanecznym trenerka fitness Jules Baxter dowiaduje się, że jest w ciąży. Fotografka Holly decyduje się na adopcję sieroty z Etiopii. Wendy Cooper prowadzi butik dla karmiących matek, od dwóch lat stara się o potomstwo. Gdy mówi teściowi, że jest w ciąży, ten oświadcza, że jego żona Skyler także spodziewa się dziecka. Rosie Brennan zachodzi w nieplanowaną ciążę z kolegą z czasów liceum. Historie kobiet przenikają się, pokazując problemy wiążące się z nadchodzącym macierzyństwem.
”Jak urodzić i nie zwariować” – 22:35, TVP 2

”Jak urodzić i nie zwariować” – zwiastun filmu

”Więcej niż wszystko” – program TV na środę 15.05.2019

Kierowca ciężarówki Lincoln Hawk wraca do porzuconej przed laty rodziny. Żona jest w ostatnim stadium ciężkiej choroby, a jej ojciec robi wszystko, by uniemożliwić Hawkowi kontakt z synem. Chłopiec uczy się w szkole wojskowej. Zgodnie z wolą żony Hawk zabiera go stamtąd, by matka mogła pożegnać się z synem, ale jednocześnie chciałaby, aby obaj poznali się i pokochali. Za jej sugestią jadą więc przez cały kraj ciężarówką Hawka. Christina ma nadzieję, że podczas długiej podróży obaj znajdą nić porozumienia.
”Więcej niż wszystko” – 21:00, TV 4

”Więcej niż wszystko” – zwiastun filmu

”Źródło nadziei” – program TV na środę 15.05.2019

Rok 1919. Cztery lata po zakończeniu bitwy o Gallipoli, uznawanej za jedną z najbardziej krwawych bitew I wojny światowej, australijski farmer Joshua Connor przybywa do Turcji. Chce spełnić ostatnią wolę niedawno zmarłej żony - odszukać ciała poległych synów. Connor jest człowiekiem twardym i doświadczonym przez życie, lecz kraj, w którym się znalazł, zaskakuje go odmiennością. Początkowo nie może przebić się przez mur biurokracji i konwenansów. Z pomocą przychodzą mu piękna Turczynka oraz major Hasan.
”Źródło nadziei” – 21:00, TVN 7

”Źródło nadziei” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także