Trwa ładowanie...

Program TV na środę – “Król Artur”, “Był sobie chłopiec”, “Jestem legendą” [24-04-2019]

Program TV na środę - 24 kwietnia 2019. Dziś w TV zobaczymy film przygodowy ”Król Artur”, komediodramat ”Był sobie chłopiec” z Hugh Grantem oraz film science-fiction ”Jestem legendą” z Willem Smithem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na środę – “Król Artur”, “Był sobie chłopiec”, “Jestem legendą” [24-04-2019]
Źródło: Materiały prasowe
d342t1j

”Król Artur” – program TV na środę 24.04.2019

Artur i jego drużyna walczą w armii Rzymu. Kiedy po latach walki w końcu mają wrócić do ojczyzny, zwierzchnicy powierzają im ostatnie ryzykowne zadanie. Rycerze muszą wyprowadzić rodzinę cesarskiego dostojnika z terenów zajętych przez saskie wojska. Muszą wykonać tę misję, jeśli chcą być wolni. Podczas wyprawy Artur uwalnia piękną Ginewrę, córkę wojownika oraz czarodzieja Merlina, który stoi na czele Celtów i Piktów walczących z Sasami. Kobieta przekonuje Artura i jego rycerzy, by pomogli jej ludowi w pokonaniu wrogów. Zauroczony piękną wojowniczką Artur zawiera przymierze z jej ojcem. Jego rycerze zastawiają pułapkę na saską armię. Wkrótce dochodzi do bitwy pod Badon Hill, która decyduje o dalszych losach Brytanii.

W rolach głównych m.in. Clive Owen, Mads Mikkelsen i Keira Knightley.

“Król Artur” - 20:00, TV Puls

”Był sobie chłopiec” – program TV na środę 24.04.2019

Will ma 38 lat i wciąż jest samotny. Utrzymuje się z tantiem za popularną piosenkę bożonarodzeniową, którą skomponował jego ojciec. Próbuje też doprowadzić do perfekcji swoje metody podrywu i swoje sposoby chce wypróbować na samotnej matce. Udaje się na spotkanie grupy samotnych rodziców, gdzie przedstawia się jako porzucony przez żonę ojciec dwulatka. Poznaje Suzie, matkę młodej Imogen. Wybierają się razem na piknik. Idzie z nimi 12-letni Marcus, syn Fiony, przyjaciółki Suzie. Różni się on od swoich rówieśników strojem i zachowaniem, co sprawia, że jest prześladowany. Jego matka jest nieco niezrównoważona emocjonalnie, nosi dziwaczne stroje i nie do końca umie zaopiekować się synem. Chłopiec przytłoczony ciężarem odpowiedzialności za siebie i za matkę postanawia ją wyswatać. Postanawia nawiązać bliższą relację z Willem.

“Był sobie chłopiec” - 21:00, TVN 7

”Jestem legendą” – program TV na środę 24.04.2019

Mieszkańców Nowego Jorku atakuje tajemniczy wirus. Powstał on w wyniku eksperymentów związanych z poszukiwaniem lekarstwa na raka. Zarażeni zmieniają się w zombie. Boją się światła, stają się zwinniejsi, silniejsi i zaczynają polować na zdrowe osoby. Wkrótce zaraza opanowuje cały świat. Naukowiec wysyła w świat sygnały radiowe w poszukiwaniu ocalałych. Przez trzy lata na próżno czeka na odpowiedź. Zaczyna sobie uświadamiać, że może być ostatnim człowiekiem na Ziemi. Jednocześnie szuka sposobu na odwrócenie działania wirusa. Do badań używa swojej krwi i wykorzystuje wrodzoną odporność. Czające się w ruinach Nowego Jorku potwory obserwują każdy jego ruch i czekają, aż popełni błąd. Jeśli on nie przeżyje, nadejdzie koniec ludzkości.

“Jestem legendą” - 22:30, TVN

d342t1j

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d342t1j
d342t1j