Trwa ładowanie...

Program TV na środę – "Jeszcze większe dzieci", "Czas zemsty", "R.I.P.D.: Agenci z zaświatów", "Alfie" [29-05-2019]

Program TV na środę – 29 maja 2019. Dziś w TV komedia "Jeszcze większe dzieci" z Adamem Sandlerem, dramat kryminalny "Czas zemsty" z Colinem Farrellem, komedia sensacyjna "R.I.P.D.: Agenci z zaświatów" z Ryanem Reynoldsem i komediodramat "Alfie" z Judem Law. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na środę – "Jeszcze większe dzieci", "Czas zemsty", "R.I.P.D.: Agenci z zaświatów", "Alfie" [29-05-2019]
Źródło: Materiały prasowe
d2l1w6z

"Jeszcze większe dzieci" – program TV na środę 29.05.2019

Mijają trzy lata od zwariowanego weekendu Lenny’ego z kolegami z dzieciństwa - Marcusem, Robem, Erikiem i Kurtem. Choć spotkanie odbyło się w przykrych okolicznościach (pogrzeb trenera z czasów szkolnych), to wspomina je pozytywnie. Jednak podejmuje decyzje o wyprowadzce z Los Angeles do małego miasta.

W nowym domu Lenny mieszka ze swoją żoną Roxanne i dziećmi. Jest też bliżej swoich przyjaciół. Ponowne spotkanie znów budzi w Lennym i jego kolegach młodzieńczego ducha. Kolejne szalone pomysły przyjaciół na czele z imprezowaniem przy dźwiękach hitów z lat 80., wygłupami na plaży i nieudolnymi próbami flirtu nie podobają się jednak ich bliskim. Zarówno żony, jak i dzieci dają im jasno do zrozumienia, że statecznym mężom i ojcom nie przystoi takie niemądre zachowanie. W ostatni dzień roku szkolnego Lenny i jego lekkomyślni koledzy dostają gorzką lekcję życia od swoich własnych pociech.

d2l1w6z

W rolach głównych Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock i David Spade.

"Jeszcze większe dzieci" – 20:40, Polsat

"Czas zemsty" – program TV na środę 29.05.2019

Victor pracuje od kilku miesięcy dla Alphonse’a, bossa nowojorskiej mafii. Szybko zyskuje jego zaufanie i zostaje jego prawą ręką. Od pewnego czasu członkowie szajki są systematycznie likwidowani przez nieuchwytnego mordercę, który na miejscu zbrodni pozostawia tajemnicze wiadomości. Członkowie gangu za wszelką cenę usiłują namierzyć zabójcę i potrzebują pomocy Victora. W międzyczasie mężczyzna poznaje intrygującą Francuzkę Beatrice, która mieszka z matką. Kobieta szuka pomocnika w zemście na sprawcach wypadku, w wyniku którego została oszpecona. Jednak podejrzewa, że Victor może ukrywać przed nią tajemnicę z przeszłości.

W rolach głównych Colin Farrell, Noomi Rapace, Dominic Cooper i Terrence Howard.

"Czas zemsty" – 21:30, TV Puls

"R.I.P.D.: Agenci z zaświatów" – program TV na środę 29.05.2019

Policjanci z Bostonu Nick i Hayes wchodzą w posiadanie pokaźnej ilości złota. Pierwszy z nich chce pozostać uczciwy i zwrócić swoją część. Podczas kolejnej akcji przeciwko handlarzom narkotyków ginie z rąk partnera. Trafia do zaświatów, gdzie albo stanie przed sądem ostatecznym, albo odpokutuje za swoje w Wydziale do spraw Wiecznego Spoczynku. Jest to pozagrobowa instytucja, w której zmarli policjanci zajmują się tropieniem dusz, które zbiegły przed wiecznym sądem.

d2l1w6z

Nick wybiera służbę. Ma nadzieję, że spotka się ponownie ze swoją żoną Julią i zemści się na swoim zabójcy. Podczas szkolenia poznaje Roya, szeryfa z Dzikiego Zachodu, który zostaje jego zawodowym partnerem. Obaj panowie początkowo nie darzą się sympatią. Z czasem wpadają na trop spisku, którego skutkiem może być zniszczenie życia na Ziemi. Muszą zapomnieć o wzajemnych animozjach i połączyć siły. Wspólna akcja znacznie ich do siebie zbliża.

W rolach głównych Jeff Bridges, Ryan Reynolds, Kevin Bacon i Mary-Louise Parker.

"R.I.P.D.: Agenci z zaświatów" – 21:30, TVN

"Alfie" – program TV na środę 29.05.2019

Alfie zarabia na życie jako kierowca limuzyny na Manhattanie. Jest kobieciarzem, który uwielbia miłosne podboje na jedną noc. Nie marnuje żadnej okazji, by powiększyć listę swoich kochanek. Postępowanie Alfiego nie podoba się jego przyjaciołom, którzy uważają, że powinien związać się z zakochaną w nim samotnie wychowującą dziecko Julie. Alfie jednak ich nie słucha. Wkrótce rani Marlona, swojego najlepszego przyjaciela, ponieważ uwiódł jego dziewczynę Lonette. Wtedy pojmuje, że swoim zachowaniem krzywdzi innych ludzi, a jego życie jest tak naprawdę puste.

W rolach głównych Jude Law, Marisa Tomei, Jane Krakowski i Susan Sarandon.

"Alfie" – 22:35, TVP2

d2l1w6z

Podziel się opinią

Share
d2l1w6z
d2l1w6z