Trwa ładowanie...
d2uft4r

Program TV na środę – ”Igrzyska śmierci”, ”Jak stracić chłopaka w 10 dni”, ”Tajemnica Brokeback Mountain” [13-03-2019]

Program TV na środę - 13 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy film science fiction ”Igrzyska śmierci”, komedię romantyczną ”Jak stracić chłopaka w 10 dni”, a także dramat obyczajowy ”Tajemnica Brokeback Mountain”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Program TV na środę – ”Igrzyska śmierci”, ”Jak stracić chłopaka w 10 dni”, ”Tajemnica Brokeback Mountain” [13-03-2019]
Program TV na środę – ”Igrzyska śmierci”, ”Jak stracić chłopaka w 10 dni”, ”Tajemnica Brokeback Mountain” [13-03-2019] (Facebook.com)
d2uft4r

”Igrzyska śmierci” – program TV na środę 13.03.2019

Niedaleka przyszłość. Stany Zjednoczone są podzielone na dwanaście okręgów. Raz w roku przedstawiciele każdego z nich stają do walki na śmierć i życie w Igrzyskach Śmierci. Telewizja transmituje krwawą rozgrywkę. By ratować młodszą siostrę, do zawodów zgłasza się dziewczyna o imieniu Katniss, której udaje się odmienić oblicze widowiska.
Igrzyska śmierci” – 20:00, TV Puls

”Igrzyska śmierci” – zwiastun filmu

”Jak stracić chłopaka w 10 dni” – program TV na środę 13.03.2019

Gwiazda reklamy chce zerwać z promocją sprzętu sportowego i zająć się diamentami. Aby zdobyć kontrakt w tej branży, mężczyzna zakłada się z szefem, że w ciągu dziesięciu dni rozkocha w sobie nowo poznaną dziewczynę. Wybór pada na Andie, redaktor kobiecego pisma. Ben nie wie, że stał się również obiektem zakładu. Dziennikarka na użytek artykułu podczas dziesięciu randek ma popełnić wszystkie typowe kobiece błędy i w ten sposób zakończyć obiecującą znajomość. Realizacja obu planów okazuje się niezmiernie trudnym zadaniem.
Jak stracić chłopaka w 10 dni” – 22:50, TVN 7

d2uft4r

”Jak stracić chłopaka w 10 dni” – zwiastun filmu

”Tajemnica Brokeback Mountain” – program TV na środę 13.03.2019

Ennis Del Mar i Jack Twist poznają się w trakcie poszukiwania pracy. Nowy pracodawca - Joe Aquirre - proponuje im sezonowe zatrudnienie przy wypasie owiec na wzgórzu Brokeback. Z czasem zaczyna łączyć ich głęboka więź, która przeradza się w namiętność. U schyłku lata opuszczają wzgórze i każdy z nich rozpoczyna nowe życie. Ennis poślubia Almę i zostaje ojcem dwóch córek. Jack bierze ślub z Laureen Newsome. Mijają 4 lata. Pewnego dnia Alma wręcza mężowi pocztówkę od Jacka, zapowiadającą jego przyjazd.
Tajemnica Brokeback Mountain” – 20:00, TVN 7

d2uft4r

”Tajemnica Brokeback Mountain” – zwiastun filmu

”Sanctum” – program TV na środę 13.03.2019

Grupa płetwonurków wyrusza na ekspedycję do gigantycznego systemu jaskiń. Jest wśród nich doświadczony speleolog Frank McGuire, jego syn Josh oraz sponsor ekspedycji, Carl Hurley. Wraz z nadejściem tropikalnej burzy ekipa zostaje odcięta od wejścia do kompleksu. Uczestnicy muszą znaleźć wyjście ze stopniowo zalewanych korytarzy. Zagłębiają się w niezbadane odcinki labiryntu, uciekając przed nieustępliwą, zimną wodą. Przy kończących się zapasach i rosnącym panicznym strachu próbują wraz z biegiem podziemnej rzeki dotrzeć do wyjścia z pułapki.
Sanctum” – 20:00, Stopklatka TV

d2uft4r

”Sanctum” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d2uft4r

Podziel się opinią

Share

d2uft4r

d2uft4r