Trwa ładowanie...

Program TV na środę – ”Hellboy”, ”Frankie & Alice”, ”Ziarno prawdy” [20-03-2019]

Program TV na środę – 20 marca 2019. Dziś w TV obejrzymy film fantastyczny ”Hellboy”, film obyczajowy ”Frankie & Alice” oraz polski film kryminalny ”Ziarno prawdy”. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na środę – ”Hellboy”, ”Frankie & Alice”, ”Ziarno prawdy” [20-03-2019]Źródło: East News
dw6l16a

”Hellboy”– program TV na środę 20.03.2019

Akcja rozpoczyna się w 1944 roku, kiedy hitlerowcy, chcąc przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, otwierają wrota piekieł i sprowadzają na ziemię syna Szatana. Hellboy ma być zwiastunem spełnionej apokalipsy, jednak zostaje uratowany przez aliantów, na czele których stoi profesor Broom. W miarę upływu czasu Hellboy staje się mistrzem w czynieniu dobra. Wspomagany przez agentów musi odnaleźć czarodzieja nazistów, który to wszystko zapoczątkował. Nadszedł moment, by stawić czoła tym, którzy 40 lat wcześniej powołali go do istnienia.
”Hellboy” – 20:00, TV Puls

”Hellboy” – zwiastun filmu

”Frankie & Alice” – program TV na środę 20.03.2019

Cierpiąca na zaburzenia osobowości tancerka go-go stara się pozostać sobą. Decyduje się na psychoterapię, by odkryć tajemnicę prześladujących ją demonów.
”Frankie & Alice” – 21:00, TVN 7

”Frankie & Alice” – zwiastun filmu

”Ziarno prawdy” – program TV na środę 20.03.2019

W Sandomierzu zostaje popełniona zbrodnia. W pobliżu synagogi zostaje znalezione ciało młodej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej. Prokurator Teodor Szacki rozpoczyna śledztwo. Sposób, w jaki ofiarę pozbawiono życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Sprawa dostaje się do mediów, co uruchamia antysemickie nastroje.
”Ziarno prawdy” – 22:35, TVN

”Ziarno prawdy” – zwiastun filmu

”Miecz zemsty” – program TV na środę 20.03.2019

Okrutny gang atakuje szkołę kung-fu Złotego Miecza. Student poświęca życie, by ratować nauczyciela i ocalić szkołę. Jego przedśmiertnym życzeniem jest, by jego syn został przyjęty do tejże szkoły jako uczeń. Młody Fang Kang wychowuje się w murach szkoły, pamiętając o ofierze ojca. Chłopiec nie cieszy się popularnością wśród innych studentów, którzy pragną go zmusić do odejścia. Córka nauczyciela stawia mu wyzwanie, a kiedy Fang Kang odmawia, dziewczyna odcina mu ramię.
”Miecz zemsty” – 21:05, TV 4

”Miecz zemsty” – zwiastun filmu

”Sublokatorka” – program TV na środę 20.03.2019

Hedra pojawia się w życiu Allie po jej rozstaniu z narzeczonym - Samem. Sublokatorka, jest przyjacielska, skromna i pomocna. Kobiety zaprzyjaźniają się: oszukana Allie znajduje w niej kogoś, komu, może całkowicie zaufać, Hedra natomiast - zafascynowana młodą i nowoczesną projektantką mody - wierzy, że dzięki niej wreszcie poczuje się potrzebna i kochana. Dwoi się więc i troi, żeby współlokatorce się przypodobać. Z czasem zaczyna również nosić ubrania Allie, czesać się jak ona i trochę nadmiernie interesować się jej życiem prywatnym.
”Sublokatorka” – 20:00, Stopklatka TV

”Sublokatorka” – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

dw6l16a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dw6l16a