Trwa ładowanie...

Program TV na środę – "Galimatias, czyli kogel-mogel 2", "Wkręceni 2", "Miami Vice" [01-05-2019]

Program TV na środę – 1 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy polskie komedie "Galimatias, czyli kogel-mogel 2", "Wkręceni 2" oraz film sensacyjny "Miami Vice" z Colinem Farrellem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Program TV na środę – "Galimatias, czyli kogel-mogel 2", "Wkręceni 2", "Miami Vice" [01-05-2019]Źródło: Materiały prasowe
d10sjad
d10sjad

"Galimatias, czyli kogel-mogel 2" – program TV na środę 01.05.2019

Kasia i Paweł po ślubie zdecydowali się zamieszkać na wsi. Ojciec dziewczyny obiecuje przepisać na nich ziemię, jeśli doczeka się wnuków. Jego córka marzy jednak o powrocie na studia pedagogiczne i nie planuje na razie powiększenia rodziny. Paweł postanawia hodować owce. W wywiadzie dla czasopisma mówi o przejęciu gospodarstwa teścia, o co ten robi mu wielką awanturę. Kasia zarzuca mężowi, że pragnie dziecka jedynie po to, aby zyskać ziemię.

Wkrótce małżonków odwiedzają państwo Wolańscy. Marian chce pomóc swojej dawnej studentce w powrocie na uniwersytet. Jednak wyjeżdża z żoną za granicę i prosi Kasię, by zaopiekowała się Piotrusiem. Mały urwis dostarcza wszystkim wielu powodów do zdenerwowania.

Kontynuacja kultowej komedii "Kogel-mogel" z 1988 roku.

"Galimatias, czyli kogel-mogel 2" – 20:35, Polsat

"Wkręceni 2" – program TV na środę 01.05.2019

Minęło kilka lat od szalonej przygody na prowincji, kiedy to wzięto zwolnionych z pracy mężczyzn ze Śląska za zagranicznych biznesmenów. Franek, "Fikoł" rozjechali się po świecie. Tomek wolał zostać w rodzinnym mieście ze swoją despotyczną małżonką-policjantką. Obecnie pracuje na autostradzie ze Staszkiem, który uwielbia palić marihuanę. Tomek tęskni jednak za swoimi kumplami.

d10sjad

Pewnego dnia podczas dyżuru poznaje Klementynę - piękną agentkę gwiazd. Zauważa ona, że "Szyja" jest łudząco podobny do pewnego znanego aktora, Mikiego Mazura. Namawia go na wspólny wyjazd do Warszawy, gdzie mógłby odciążyć zmęczonego ciągłym bywaniem na salonach gwiazdora. Nieporadny Ślązak poznaje smak sławy i zmienia się w celebrytę. Poznaje jednak ciemne strony show-biznesu, a Klementyna traktuje go jak marionetkę. Wkrótce na ratunek przyjacielowi rusza "Fikoł". Nowe zajęcie nie podoba się też zazdrosnej żonie "Szyi", która chce za wszelką cenę sprowadzić go do domu.

Występują m.in. Paweł Domagała, Bartosz Opania, Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Barbara Kurdej-Szatan i Antoni Królikowski.

"Wkręceni 2" – 21:20, TVP 2

"Miami Vice" – program TV na środę 01.05.2019

Policjanci Sonny Crockett i Ricardo Tubbs zostają wyznaczeni do niebezpiecznej misji. Mają rozpracować gang przemytników narkotyków. Na jego czele stoi Montoya, który jest zamieszany w morderstwo dwóch agentów federalnych i rodziny ich informatora. Crockett i Tubbs przenikają w szeregi organizacji Montoyi. Sonny nawiązuje romans z Isabellą, która inwestuje pieniądze pochodzące z przestępstw w legalne przedsięwzięcia. Policjant nie wie, czym się ona zajmuje, ale postanawia ją chronić. Tymczasem Tubbs i jego dziewczyna, analityczka Trudy Joplin, próbują własnymi sposobami rozeznać się w działaniach przestępców. Narażają się na śmiertelne niebezpieczeństwo. Chcąc dotrzeć do samego szefa gangu, dwaj detektywi decydują się przetransportować na południe Florydy ładunek narkotyków. Walcząc z półświatkiem, sami stają się jego częścią. To powoduje, że często muszą dokonywać wyborów niemających nic wspólnego z praworządnością.

Film nakręcono na podstawie kultowego serialu lat 80. "Policjanci z Miami".

"Miami Vice" – 22:35, TVN

d10sjad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10sjad