Program TV na środę – "Duże dzieci", "Sicario", "47 roninów" [22‑05-2019]

Program TV na środę – "Duże dzieci", "Sicario", "47 roninów" [22-05-2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.05.2019 08:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program TV na środę – 22 maja 2019. Dziś w TV zobaczymy komedię "Duże dzieci" z Adamem Sandlerem, dramat kryminalny "Sicario" z Emily Blunt i Benicio Del Toro oraz film kostiumowy "47 roninów" z Keanu Reevesem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

"Duże dzieci" – program TV na środę 22.05.2019

Pięciu kolegów z dzieciństwa - Lenny, Marcus, Rob, Eric i Kurt - spotyka się po trzydziestu latach na pogrzebie ulubionego szkolnego trenera koszykówki. Każdy z nich wiele mu zawdzięcza. Wszyscy przybywają na tę smutną uroczystość w towarzystwie swoich małżonek i dzieci. Po wzruszającej ceremonii przyjaciele oraz ich bliscy zatrzymują się w położonym nad jeziorem domu zmarłego. Zamierzają tam razem spędzić cały weekend, gdyż akurat wypada Święto Niepodległości. Koledzy szybko zapominają o żałobie po lubianym belfrze i wspominając dawne, szalone czasy, wykorzystują wspólne chwile na beztroską zabawę. Na dwa dni robią wszystko, by zapomnieć o stresie i życiowych niepowodzeniach. Przy okazji chcą udowodnić rodzinom, że mimo upływu lat nadal są młodzi duchem, potrafią zaszaleć, powygłupiać się i nie są nudziarzami. Z czasem ich wyskoki zaczynają wszystkich drażnić.

W roli głównej Adam Sandler. Napisał też scenariusz filmu.

"Duże dzieci" – 20:45, Polsat

"Sicario" – program TV na środę 22.05.2019

Młoda agentka FBI Kate Macer bierze udział w tajnej operacji CIA koordynowanej przez Matta Gravera. Celem akcji jest schwytanie szefa meksykańskiego kartelu narkotykowego. Wskazówek niedoświadczonej agentce udziela tajemniczy współpracownik latynoskiego pochodzenia, zwany konsultantem. Działania agentów ocierają się o granice prawa i zasad moralnych. Sytuacja dodatkowo się komplikuje, gdy wychodzi na jaw prawdziwa tożsamość współpracownika Kate.

W rolach głównych Emily Blunt, Josh Brolin i Benicio Del Toro. Film zarobił łącznie ponad 80 milionów dolarów.

"Sicario" – 21:00, TVN 7

"47 roninów" – program TV na środę 22.05.2019

Japonia, początek XVIII wieku. Młody Kai, pół Japończyk, pół Brytyjczyk, dorasta na dworze dobrodusznego lorda Asano, feudalnego pana zarządzającego Ako. Z powodu swojego swojego pochodzenia jest wyszydzany i poniżany przez chroniących władcę samurajów. Jedynie Mika, córka lorda, okazuje mu sympatię.
Kilka lat później wizytę na dworze Ako składa szogun Tokugawa. Towarzyszy mu Kira - przebiegły mistrz ceremonii, który chce przejąć ziemie Asano. Z pomocą wiedźmy Kitsune obmyśla intrygę, w wyniku której lord zostaje oskarżony o próbę zabójstwa wysłannika szoguna i skazany na śmierć.

By nie dopuścić do buntu żądnych zemsty roninów, Kira zamyka na rok w więzieniu ich lidera, Oishiego. Po wyjściu na wolność postanawia odnaleźć dawnych towarzyszy, pomścić swojego pana i nie dopuścić do ślubu Kiry z Miką. Odnajduje także Kaia, który był sprzedany do niewoli. Razem realizują plan zemsty.

W roli głównej Keanu Reeves.

"47 roninów" – 22:30, TVN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także