Trwa ładowanie...

Program TV na środę – "Aleksander", "Agentka", "Krucjata Bourne’a" [12-06-2019]

Program TV na środę – 12 czerwca 2019. Dziś w TV dramat historyczny "Aleksander" z Angeliną Jolie i Colinem Farrellem, komedia "Agentka" z Melissą McCarthy, Jasonem Stathamem i Judem Law oraz thriller "Krucjata Bourne’a" z Mattem Damonem. Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na środę – "Aleksander", "Agentka", "Krucjata Bourne’a" [12-06-2019]Źródło: Materiały prasowe
d3tww15

"Aleksander" – program TV na środę 12.06.2019

Aleksander od najmłodszych lat był przygotowywany, by zostać władcą Macedonii. W 331 r. p.n.e. jego oddziały przygotowują się do bitwy pod Gaugamelą z Persami. Wszyscy dostrzegają jednak liczebną przewagę wojsk wroga, którymi dowodzi król Dariusz. Wygrana może sprawić, że Aleksander stanie się jednym z największych zdobywców w dziejach świata.

"Aleksander" – 20:00, TV Puls

"Agentka" – program TV na środę 12.06.2019

40-letnia Susan Cooper pracuje w CIA jako analityk. Nigdy nie bierze udziału w misjach w terenie. Obdarzona świetną pamięcią kobieta jest partnerką Bradleya Fine'a, który otrzymuje konkretne zadania do wykonania. Ich współpraca przebiega bez zarzutu do dnia, w którym mężczyzna popełnia poważny błąd i ginie z ręki Rayny, córki handlarza bronią, a Cooper nie może temu zapobiec.

d3tww15

Agencję dotyka jeszcze jedna strata - zostaje rozpracowany jeden z jej najlepszych szpiegów, Rick Ford. Susan uznaje, że teraz nadszedł jej czas i decyduje się wyjść zza biurka. Postanawia nie tylko pomścić swojego kolegę, lecz również udaremnić plany przemytników. Działając pod przykrywką, tropi podejrzanych. Odwiedza kolejne stolice europejskich miast. Musi wykazać się sprytem i inteligencją oraz zachować zimną krew, kiedy staje oko w oko z przestępcami. Wkrótce działania Susan przynoszą pierwsze efekty. Spotyka ona Raynę i dzięki mistyfikacji zdobywa jej zaufanie. Zamierza wykorzystać dziewczynę, by rozbić nieuchwytną szajkę.

Występują m.in. Melissa McCarthy, Jason Statham i Jude Law.

"Agentka" – 20:10, Polsat

"Krucjata Bourne’a" – program TV na środę 12.06.2019

Minęły dwa lata od pościgu płatnych zabójców za byłym szpiegiem cierpiącym na amnezję. Jason i Marie ukryli się na terytorium Goa na zachodnim wybrzeżu Półwyspu Indyjskiego. Nie znaleźli jednak upragnionego spokoju. Jasonowi udało się zrekonstruować część faktów z przeszłości. Wie już, że był szpiegiem wyszkolonym przez tajną organizację Treadstone, której agenci chcą go teraz zabić. Mimo starań Bourne'a, na jego ślad wpadają płatni zabójcy. Podczas desperackiej ucieczki Marie ginie, a Jason znowu musi podjąć samotną walkę z prześladowcami.

d3tww15

W międzyczasie w akcji kierowanej przez agentkę CIA Pamelę Landy w Berlinie śmierć ponosi jeden z jej ludzi. Na miejscu zbrodni zostaje odkryty odcisk palca Bourne'a. Kobieta szuka informacji na temat dawno niewidzianego agenta. Wpada na trop tajemniczej operacji, w której brał udział. Wraz z agentami Abbottem i Nicky zaczyna go śledzić. Nie wie, że pod Jasona podszył się płatny zabójca Kirill, któremu zlecono zlikwidowanie byłego szpiega. Niebawem Bourne dociera do Berlina, by stawić czoło swojej przeszłości.

W roli głównej Matt Damon. Film zarobił prawie 300 mln dolarów.

"Krucjata Bourne’a" – 21:30, TVN

d3tww15
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tww15
d3tww15