Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę - "Transporter 3", "Czarownica", "Prezydent - miłość w Białym Domu" [01-06-2019]

Program TV na sobotę - 1 czerwca 2019. Dziś w TV zobaczymy film sensacyjny "Transporter 3", film fantastyczny "Czarownica" oraz komedię "Prezydent - miłość w Białym Domu". Sprawdź, co ciekawego możesz zobaczyć dziś w telewizji.

Share
Program TV na sobotę - "Transporter 3", "Czarownica", "Prezydent - miłość w Białym Domu" [01-06-2019]
Źródło: Materiały prasowe
d4dasm9

"Transporter 3" - program TV na sobotę 01.06.2019

Były komandos, a obecnie kurier do zadań specjalnych, Frank Martin, otrzymuje najtrudniejsze zlecenie w dotychczasowej karierze. Człowiek nazwiskiem Johnson powierza mu nietypową "przesyłkę", którą okazuje się Walentyna, córka ważnego ukraińskiego urzędnika. Zadaniem Franka jest bezpiecznie przewieźć ją z Marsylii do Odessy, nie zadając przy tym zbędnych pytań. Kurier wyrusza więc w pełną zaskakujących zdarzeń podróż, która obfitować będzie w pościgi oraz starcia z gangsterami.
"Transporter 3" - 20:00, TV Puls

"Transporter 3" - zwiastun filmu

"Czarownica" - program TV na sobotę 01.06.2019

Diabolina była niegdyś dzielną i dobrą dziewczyną. Gdy jej leśna kraina została zaatakowana przez ludzi, wykazała się bohaterstwem, stając w jej obronie. Niestety, zło i niegodziwość, których była świadkiem w czasie wojny, zmieniły jej serce - stała się okrutną czarownicą. Żądna zemsty na władcy wrogiego królestwa Diabolina rzuca klątwę na jego nowo narodzoną córkę Aurorę. W miarę upływu lat kobieta zauważa, że królewna może przyczynić się do zakończenia wojny. W rolę Diaboliny wciela się w Angelina Jolie. Co ciekawe, na ekranie pojawiła się ze swoją córką, bowiem inne dziecięce aktorki najzwyczajniej w świecie jej... się bały.
"Czarownica" - 20:00, TVN

”Czarownica” – zwiastun filmu

"Prezydent - miłość w Białym Domu" - program TV na sobotę 01.06.2019

Prezydent Stanów Zjednoczonych Andrew Shepherd, przystojny i wrażliwy wdowiec, ubiega się o drugą kadencję w Białym Domu. Ma olbrzymie poparcie wśród wyborców. Gdy poznaje Sydney Wade, specjalistkę od strategii politycznych, jego kariera polityczna wisi na włosku. Rodzi się między nimi uczucie, ożywa tęsknota za prawdziwą miłością. Nagłośnienie przez media pozamałżeńskiego związku powoduje stopniowy spadek popularności polityka w przedwyborczych sondażach. Shepherd postanawia wyrzec się miłości dla dobra kraju.
"Prezydent - miłość w Białym Domu" - 21:00, TVN

"Prezydent - miłość w Białym Domu" - zwiastun filmu

"Sex Story" - program TV na sobotę 01.06.2019

Przyjaciele, Emma i Adam, spotykają się po latach rozłąki. Niebawem okazuje się, że wciąż łączą ich bliskie relacje. Spędzają romantyczną noc. Oboje obawiają się, że kontakty seksualne odbiją się niekorzystnie na ich przyjaźni. Postanawiają zawrzeć układ, w którym związek seksualny oparty jest na braku jakichkolwiek zobowiązań. Wkrótce zdają sobie sprawę z tego, że dotrzymanie obietnicy jest niełatwe.
"Sex Story" - 22:05, TVN

"Sex Story" - zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d4dasm9

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dasm9
d4dasm9